20 Haziran 2019 Perşembe

AKİF ÇAĞATAY KILIÇ'TAN SAMSUNSPOR TARAFTARINA HAKARET UYARISI

Akif Çağatay Kılıç'tan Samsunspor taraftarına hakaret uyarısı

Gençlik ve Spor Eski Bakanı ve AK Parti Samsun Milletvekili Akif Çağatay Kılıç, yaptığı Samsunspor açıklamasında taraftarlara hakaret uyarısında bulunarak "İşler yolunda gitmedi diye hiç kimse insanların ailesine, en mahrem yerine hakaret etmeye hakkı yok" dedi.

28 Aralık 2017 Perşembe 16:01 SİYASET
Gençlik ve Spor Eski Bakanı ve AK Parti Samsun Milletvekili Akif Çağatay Kılıç, Amatör Spor Kulüpleri Samsun Şubesi tarafından düzenlenen 2017 yılının şampiyonları ödül törenine katıldı. Kılıç, burada yaptığı konuşmada son dönemde gerginliğin tavan yaptığı Samsunspor camiasına mesajlar yolladı.

SAMSUNSPOR İLE LİGLİ ÇABA HARCAYAN İNSANLARA DESTEK OLUN

Samsusnpor’a yaptığı desteklerle taraftarın gönlünde ayrı bir yeri olan Akif Çağatay Kılıç, “Samsunspor, bu şehrin değeridir. Bulunduğu yer burası olmamalı. Her zaman söylemişimdir. Samsunspor’un yeri Süper Lig’dir. Her konudan anladıkları gibi Samsunspor’dan da çok iyi anladığını düşünenler, zaman zaman bunu yazıp çiziyor. Onlara tek bir şey söyleyeceğim. Eğer söyleyeceğiniz ve yapmayı düşündüğünüz bir şey varsa elinizi taşın altına koyun da bununla ilgili çaba harcayan insanlara destek verin.”BU İŞLER OTURDUĞUNUZ YERDEN YAZI YAZMAKLA OLMAZ

“Bu işler oturduğunuz yerden söz söylemekle, oturduğunuz yerden yazı yazmakla olmuyor. Hakaret etmekle de hiç olmuyor. Samsunspor şu anda istediğimiz yerde olmayabilir. İyi performansta ortaya koymamış olabilir. Bunlar sporun içerisinde olan şeyler. Ama kusura bakmayın. Hiç kimsenin hiç kimseye hakaret etme hakkı yoktur. Bunu söylemek bizim insani vazifemiz olduğu için söylüyorum. İşler yolunda gitmedi diye hiç kimse insanların ailesine, en mahrem yerine hakaret etmeye hakkı yok. Bunları söyledim diye çeşitli yerlere çekenler olacaktır.”HİÇ KİMSENİN BAŞKASININ AİLESİNE HAKARET ETME HAKKI YOKTUR

“Biz bu şehrin evladıyız. Biz bu işin yükünü üstlendik. Biz bu işin acısını çektik. Gerektiği zaman da gerekli müdahalaleri, destekleri elimizden geldiği kadar yaptık. Fakat hiç kimsenin bu yükün altında olanların ailesine hakaret etme hakkı yoktur. Burada kim olursa olsun buna müsaade etmeyeceğiz. Çünkü bizim mahremlerimiz hepimizin mahremidir. Ben bu noktada inanıyorum ki gerçek Samsunspor taraftarı, Samsunspor’a gerçekten gönül veren kardeşlerim bu tür davranış içine girenleri aralarından ayıklayacaklardır. Onların Samsunspor’u esir almasına müsaade etmeyeceklerdir. Ümit ediyorum kongre hayırlara vesile olur.”

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsunspor olağanüstü kongresinde Celil Sağır ve  Mehmet Ali Çınar'ın listesi kabul edilmedi

Samsunspor olağanüstü kongresinde Celil Sağır ve Mehmet Ali Çınar'ın listesi kabul edilmedi