29 Kasım 2021 Pazartesi

AKİF ÇAĞATAY KILIÇ'TAN TEKNOFEST SAMSUN AÇIKLAMASI

Akif Çağatay Kılıç'tan TEKNOFEST Samsun açıklaması

Gençlik ve Spor Eski Bakanı ve Samsun eski Milletvekili olan İstanbul milletvekili Akif Çağatay Kılıç, TEKNOFEST 2022 etkinliğinin Samsun'da yapılacak olması ile ilgili bir açıklama yaptı.

28 Eylül 2021 Salı 14:12 SİYASET

Gençlik ve Spor Eski Bakanı Akif Çağatay Kılıç'tan TEKNOFEST Samsun açıklaması.


Eski Bakan Akif Çağatay Kılıç, TEKNOFEST 2022 etkinliğinin Samsun'a büyük değer katacağını belirterek, şunları dile getirdi.
"Samsun'un bu tür büyük organizasyonlara ev sahipliği yapacak olması şehrin tanıtımı için son derece önemli olmakla birlikte, Samsun'un bölgesinde güçlü bir şehir olduğunun da kanıtıdır. Yerli ve milli teknolojinin gelişimi açısından son derece önemli bulduğumuz TEKNOFEST'in 2022 yılında Samsun'da düzenlenecek olmasından onur ve gurur duydum. Spor alt yapısı ve diğer alanlarda güçlü tesislere sahip olan Samsun'umuzun TEKNOFEST'e ev sahipliği yapacak olması son derece sevindirici bir gelişme olmakla birlikte şimdiden bu festivale yönelik hazırlıklarında başlaması ve bu festivalin Samsun'da yapılacağının tüm dünyaya gerek sosyal medya gerekse diğer mecralarda çok iyi duyurulması gerekmektedir. TEKNOFEST 2022'nin Samsun'umuza hayırlı olmasını diliyorum"  
Kaynak:SamsunKentHaber.com.tr

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da Vezirköprü Belediye Başkanından taşlı sopalı saldırı ile ilgili açıklama

Samsun'da Vezirköprü Belediye Başkanından taşlı sopalı saldırı ile ilgili açıklama