29 Kasım 2021 Pazartesi

ALİ BABACAN SAMSUNLULARIN ARTIK YETER DEDİĞİNİ SÖYLEDİ

Ali Babacan Samsunluların artık yeter dediğini söyledi

Samsun'a gelen DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, Samsunluların iktidara artık yeter dediğini söyledi.

09 Temmuz 2021 Cuma 15:24 SİYASET

Samsun'a gelen DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan'a SamsunKentTv Genel Yayın yönetmeni Haydar Öztürk, 'Samsun'da sahada gördüğünüz nedir? Samsunlular ne diyor?' sorusunu sordu.


DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, Samsun ziyaretinde gerçekleştirdiği çeşitli ziyaretlerin ardından Samsun'da basın mensupları ile bir toplantı gerçekleştirdi. Gerçekleşen toplantıda Ali Babacan, Samsun'da görev yapan basın mensuplarının kendisine yönelttiği soruları cevapladı. Basın mensuplarının Kanal İstanbul, erken seçim, Davutoğlu ile ittifak kurma gibi bazı konu başlıklarında yönelttiği sorulara tek tek yanıt veren Ali Babacan, toplantı sonunda ise Bafra ilçesinde gazetecilik yapan Abdullah Özdemir'in de doğum gününü kutlayarak pasta kesti.

 

Toplantı sonunda DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, SamsunKentTv Genel Yayın Yönetmeni Haydar Öztürk'ün ilçelerde gerçekleştirdiği ziyaretlerde Samsunlularda ne gördüğü, Samsunluların ne dediği ile ilgili sorusuna da cevap verdi. Ali Babacan bu soruya "Samsunlular artık yeter diyor" yanıtını verdi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Vatandaş

12 Temmuz 2021 Pazartesi 11:24

Babacan tayyibi sattı diyenler, tayyip Erbakanı sattı mı?

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Ali Babacan Samsun'un Alaçam ilçesinde konuştu! Bir dokunuyoruz bin ah işitiyoruz

Ali Babacan Samsun'un Alaçam ilçesinde konuştu! Bir dokunuyoruz bin ah işitiyoruz