21 Ağustos 2019 Çarşamba

ATAKUM BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYI DAVUT NUMANOĞLU DEVLET BAHÇELİ İLE GÖRÜŞTÜ

Atakum Belediye Başkan aday adayı Davut Numanoğlu Devlet Bahçeli ile görüştü

Samsun'da eğitimci Davut Numanoğlu, Mart 2019 yerel seçimleri için MHP Genel Merkezinde Atakum İlçe Belediyesi Başkan aday adaylığı başvurusunu yaparken, MHP Lideri Devlet Bahçeli ile de genel merkezde bir görüşme yaptı.

20 Kasım 2018 Salı 17:12 SİYASET

Samsun'da Atakum Belediye Başkanlığı için kolları sıvayan eğitimci Davut Numanoğlu, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile görüştü. Devlet Bahçeli, Atakum Belediye Başkan aday adayı olan Davut Numanoğlu'na başarı diledi.


Atakum Belediye Başkanlığı için aday adaylığını geçtiğimiz günlerde açıklayan eğitimci Davut Numanoğlu, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile bir araya geldi. 

Devlet Bahçeli, "Çıktığınız bu yolda sizlere başarı diliyorum" dedi.

MHP GENEL MERKEZİ'NDE ZİRVE
Davut Numanoğlu, MHP'den Atakum Belediye Başkanlığı aday adaylığı resmi başvurusunu bugün MHP Genel Merkezi'ne giderek yaptı. Davut Numanoğlu, başvurusunun ardından ilk olarak MHP Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz, ardından da MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli tarafından kabul edildi. BAHÇELİ: BAŞARI DİLİYORUM
Yapılan görüşmede MHP Lideri Bahçeli, Numanoğlu'na, "Çıktığınız siyaset yolculuğunda sizlere başarı diliyorum. Hayırlı olsun" temennisinde bulundu. Davut Numanoğlu daha sonra TBMM'ye geçerek MHP Samsun Milletvekili Erhan Usta ile de bir süre görüştü.

ATAKUM MHP'DE BASIN TOPLANTISI
Öte yandan, Davut Numanoğlu'nun yarın MHP Atakum İlçe Başkanlığı'nda saat 17.00'de 'aday adaylığı' ile ilgili bir basın toplantısı düzenleyeceği açıklandı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da polis memuru Murat Elmas kalp krizi sonucu hayatını kaybetti

Samsun'da polis memuru Murat Elmas kalp krizi sonucu hayatını kaybetti