25 Mayıs 2019 Cumartesi

BAHÇELİ'DEN YEREL SEÇİM AÇIKLAMASI! İL VE İLÇELERDE ADAYLARIMIZI ÇIKARTACAĞIZ

Bahçeli'den yerel seçim açıklaması! İl ve İlçelerde adaylarımızı çıkartacağız

MHP Lideri Devlet Bahçeli, grup toplantısında yapılacak yerel seçimde Cumhur İttifakına bağlı olduklarını açıklayarak İstanbul hariç, diğer tüm il ve ilçelerde belediye başkanlıklarına aday çıkartacaklarını söyledi.

02 Ekim 2018 Salı 13:53 SİYASET

Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, bugün gerçekleşen grup toplantısında yapılacak yerel seçimlerde tüm il ve ilçelerde belediye başkanlıklarına aday çıkartacaklarını açıkladı.


MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, yapılacak yerel seçimlerle ilgili grup toplantısında gerçekleştirdiği konuşmasında İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı hariç diğer tüm il ve ilçelerde seçime aday çıkartacaklarına dikkati çekti.

Grup toplantısı konuşmasında "İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı dışında her yerde, her seçim çevresinde, her büyükşehir, il, ilçe ve beldede adaylarımızı çıkartarak mahalli idareler seçimlerine katılacağız." diyen Devlet Bahçeli, sözlerini "Mutlaka başaracağız, Allah'ın izniyle en iyi sonucu alacağız. Biz Cumhur İttifakı'na bağlıyız. Gevezelik yapan, hazımsızlık gösteren, alttan alta ittifakı tahribe yeltenen kibir yuvalarını dikkate ve ciddiye almayacağız." diyerek sürdürdü.

SAMSUN'DA MHP'DEN KİMLER ADAY OLACAK
Samsun MHP İl Başkanı Taner Tekin'de geçtiğimiz günlerde il ve ilçe başkanları ile yaptığı toplantıda teşkilatlara yerel seçimde ittifak olmayacakmış gibi çalışmaları talimatını vermişti. Devlet Bahçeli'nin grup toplantısında yaptığı açıklama sonrası Samsun'da MHP'de Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan aday adaylarının kimler olacağı merak konusu olurken, kulislerde bir önceki yerel seçimde MHP'den Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı olan Ferhat Günaydın'ın ismi geçiyor. Samsun'da MHP'de yerel seçimde İlkadım Belediyesi için aday adayları arasında Necattin Demirtaş, Atıf Yiğit, Erkut Çiftçi gibi isimler yer alıyor.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Erdoğan: Kimse bize bu yakınımdır akrabamdır diye aday teklifiyle gelmesin

Erdoğan: Kimse bize bu yakınımdır akrabamdır diye aday teklifiyle gelmesin