21 Mart 2019 Perşembe

BAŞBAKAN BİNALİ YILDIRIM SAMSUN'A GELEREK VATANDAŞLARLA SAHUR YAPACAK

Başbakan Binali Yıldırım Samsun'a gelerek vatandaşlarla sahur yapacak

Başbakan Binali Yıldırım 12 Haziran 2018 tarihinde Amasya'da yapacağı mitingin ardından Samsun'a gelerek vatandaşlarla sahur yapacak.

07 Haziran 2018 Perşembe 17:45 SİYASET

Başbakan Binali Yıldırım, 12 Haziran 2018 tarihinde Samsun'a geliyor. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, Başbakan Binali Yıldırım'ı Samsun'a davet etti.


Başbakan Binali Yıldırım'ın, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan'ın daveti üzerine Samsun'a geleceği bildirildi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan'ın basın ofisinden yapılan yazılı açıklamaya göre, Başbakan Yıldırım'ın Kars ve Ardahan mitinglerine katılan Çiğdem Karaaslan, Samsunluların Başbakan Binali Yıldırım'ı çok özlediğini ve Samsun'da kendilerini görmekten mutlu olacaklarını belirterek, Binali Yıldırım'ı Samsun'a davet etti.Yapılan açıklamada, seçim çalışmaları nedeniyle gezilerini sürdüren Başbakan Binali Yıldırım'ın, 12 Haziran'da Amasya programının ardından Samsun'a gelerek sahurda vatandaşlarla buluşacağı duyuruldu.

Öte yandan Çiğdem Karaaslan, Başbakan Binali Yıldırım'ın Samsun'a yapacağı ziyaret ile ilgili açıklamasında Cumhurbaşkanlığı sistemine geçilmesi nedeniyle Türkiye Cumhuriyeti'nin son Başbakanı olan Sayın Binali Yıldırım'ı Samsun'da ağırlamaktan mutluluk duyacaklarını ifade ederek, "Sayın Başbakanımızı Kars mitinginde Samsun'a davet ettim. Sayın Başbakanımız, 'Samsun'a mutlaka geleceğim' dedi. Biz de Başbakanımızı Samsun'da bir sahur programında ağırlamaktan onur duyacağız. Başbakanımızla 12 Haziran'da Samsunluları buluşturmak için hemen hazırlıklara başladık." dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

cevdet

08 Haziran 2018 Cuma 11:34

gelmişken şu çevre yolları ne olacak bir zahmet sorsanız

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Valiliği 2018 yılı Mayıs ayı Samsun Asayiş Raporunu açıkladı

Samsun Valiliği 2018 yılı Mayıs ayı Samsun Asayiş Raporunu açıkladı