26 Mayıs 2019 Pazar

BAŞBAKAN BİNALİ YILDIRIM SAMSUN'DA FIRINA GİRİP RAMAZAN PİDESİ PİŞİRDİ

Başbakan Binali Yıldırım Samsun'da fırına girip Ramazan Pidesi pişirdi

Başbakan Binali Yıldırım, sahur programına katılmak için geldiği Samsun'da, girdiği bir fırında eline küreği alarak ocağa Ramazan pidesi attı.

13 Haziran 2018 Çarşamba 13:55 SİYASET
Samsun'a gelen Başbakan Binali Yıldırım vatandaşların sevgi gösterileri ile karşılandı. Samsun'un İlkadım ilçesi Kurtuluş Yolu üzerinde düzenlenen sahur programı öncesi bir ekmek fırınına uğrayan Başbakan Binali Yıldırım, üzerine 'Vakit Samsun Vakti' önlüğü giyerek fırında yaptığı Ramazan pidesini ocağa atarak pişirdi. 

Başbakan Binali Yıldırım'ın Samsun'da sahur vakti, girdiği bir fırında Ramazan pidesi pişirmesi fırının önünde toplanan vatandaşlar tarafından ilgi ile izlendi. Sağlık Bakanı Ahmet Demircar, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman'ın da bulunduğu fırında Başbakan Binali Yıldırım, pişirdiği pideyi basın mensuplarına göstererek fotoğraf çekinde.

Başbakan Yıldırım'ın Samsun'da pişirdiği Ramazan pidesi daha sonra sahur programının gerçekleştirildiği Kurtuluş Yolu'na getirilerek Binali Yıldırım'a ikram edildi. Başbakan Yıldırım'ın Samsun'da katıldığı sahur programında ise Kurtuluş Yolu tıklım tıklım dolarken, vatandaşlar Binali Yıldırım'a burada da sevgi gösterilerinde bulundu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'u tanıtan Rus Bloggerların fotoğrafları olay oldu!

Samsun'u tanıtan Rus Bloggerların fotoğrafları olay oldu!