10 Nisan 2020 Cuma

BAŞBAKAN BİNALİ YILDIRIM'IN SAMSUN'DA KATILACAĞI SAHUR PROGRAMININ YERİ AÇIKLANDI

Başbakan Binali Yıldırım'ın Samsun'da katılacağı sahur programının yeri açıklandı

Başbakan Binali Yıldırım'ın Samsun'da gerçekleştireceği sahur programının yeri ve saati de açıklandı. Başbakan Binali Yıldırım bugün Amasya'da gerçekleşecek mitinginin ardından sahur için Samsun'a gelecek.

12 Haziran 2018 Salı 02:17 SİYASET

Başbakan Binali Yıldırım, 12 Haziran 2018 tarihinde gece saatlerinde Samsun'a gelerek vatandaşlarla birlikte sahur yapacak. 


AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan'ın daveti üzerine Amasya mitinginin ardından Samsun'a gelecek olan Başbakan Binali Yıldırım'ın Samsun'da gerçekleştireceği sahur programının yeri ve saati de açıklandı. 

Başbakan Binali Yıldırım'ın Samsun'a 12 Haziran 2018 tarihi itibari ile gece yarısı saat 00:30 sularında (13 Haziran 2018) gelerek İlkadım İlçesi sınırlarında yer alan Yabancılar Pazarı girişi- Kurtuluş Yolu üzerinde yapılacak olan sahur etkinliğine katılacağı açıklandı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Ali Balbal

12 Haziran 2018 Salı 21:24

Sayin belediye baskanim daha once ilan ettiginiz R tayyip erdoganin birde Sayin binali yildirimin Samsun mitingi ne oldu .Mitingin yerine Sahur programiylami gecistiriliyor.Eger oyleyse helal olsun Samsun milletvekillerine!!!! Samsun bu kadar deger goruyor demekki

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Sağlık Bakanı Demircan Şehir Hastaneleri ile ilgili iddialara tek tek yanıt verdi

Sağlık Bakanı Demircan Şehir Hastaneleri ile ilgili iddialara tek tek yanıt verdi