30 Kasım 2021 Salı

CHP ATAKUM İLÇE BAŞKANLIĞI İÇİN KONGREDE DELEGELER ZOR KARAR VERECEK GİBİ

CHP Atakum ilçe Başkanlığı için kongrede delegeler zor karar verecek gibi

Samsun'da CHP Atakum ilçe Başkanlığı için adaylığını açıklayan iki aday, delegeyi ikiye böldü. CHP Atakum ilçe kongresinde oy kullanacak delegeler iki adayında güçlü olması nedeniyle zor karar verecek gibi.

16 Aralık 2019 Pazartesi 16:39 SİYASET

Samsun'da CHP Atakum ilçe Başkanlığı için aday olan  Serhat Türkal ve Turgay Özçelik yapılacak kongreye sayılı günler kala delegeleri ikiye böldü.


CHP Atakum İlçe Başkan adayı olan iki isminde güçlü olması delegelerin yapılacak kongrede karar vermesini de güçleştirecek gibi. Zira Turgay Özçelik'te Serhat Türkel'de CHP Atakum İlçe Başkanlığı için delegelerden destek alan iki isim. Bu hafta sonuru (21 Aralık'ta) yapılacak CHP Atakum ilçe Başkanlığı kongresinde, başkanlığı kazanacak isim kim olursa olsun kaybeden ile arasında fazla bir oy farkı olmayacağı hatta kazanan ismin kıl payı kazanma olasılığının yüksek olduğu öğrenildi.

CHP Atakum ilçe başkanlığı için adaylıklarını açıklayan Turgay Özçelik ve Serhat Türkel parti tabanında sevilen simalar. Bu nedenle hafta sonu yapılacak CHP Atakum İlçe Başkanlığı seçiminde iki isimde başkanlığı kazanmak için kongreye sıkı bir şekilde hazırlanıyor.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun AK Parti il Başkanlığına eski Milletvekili Musa Uzunkaya aday olacak mı

Samsun AK Parti il Başkanlığına eski Milletvekili Musa Uzunkaya aday olacak mı