19 Nisan 2019 Cuma

CHP MİLLETVEKİLİ KEMAL ZEYBEK, AK PARTİ'YE YÜZDE 75.12 ORANINDA OY VEREN İLÇEDEN OY İSTEDİ

CHP Milletvekili Kemal Zeybek, AK Parti'ye yüzde 75.12 oranında oy veren ilçeden oy istedi

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Samsun Milletvekili ve birinci sıra Samsun Milletvekili adayı Kemal Zeybek, AK Parti'ye 1 Kasım seçimlerinde yüzde 75.12 oranın oy çıkan Vezirköprü ilçesinde 'Tamam' propagandası yaptı.

28 Mayıs 2018 Pazartesi 14:23 SİYASET

Cumhuriyet Halk Partisi Samsun Milletvekili ve Milletvekili adayı Kemal Zeybek, 24 Haziran seçim çalışmaları kapsamında Vezirköprü ilçesinde esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek, seçimlerde partisine oy istedi.


Samsun Milletvekili ve Milletvekili adayı Kemal Zeybek, 1 Kasım seçimlerinde AK Parti'ye yüzde 75.12 oranında oy veren Vezirköprü ilçesinde yaptığı ziyaretlerde vatandaşlara, "Biz kuruluşun ve Kurtuluşun partisiyiz" dedi.CHP Milletvekili ve adayı Kemal Zeybek, Vezirköprü ilçesinde gerçekleştirdiği esnaf ziyaretleri ile ilgili yaptığı açıklamada, "Türkiye’nin kurtuluşuna ve Cumhuriyetin kuruluşuna damgasını vurmuş partinin adı; Cumhuriyet Halk Partisidir. Cumhuriyetin ilanı ile ülkemizde yaşayan insanların büyük kazanımları olmuştur. Bütün demokratik değerler partimizin öncülüğünde ülkemize getirilirken; Başka ülkelere de örnek model olmuştur. Cumhuriyet Halk Partisi, cehalet, yoksulluk ve geri kalmışlığın panzehri olmuş, ülkenin dört bir yanında yatırım ve yenileşme hareketlerini başlatmış, asıl hedefi muasır medeniyetler seviyesi olmuştur. Bu hedef partimizin en önemli öngörüsüdür. Üretmek için; Anadolu da alt yapısı, yolu olmayan kasabalarda Şeker Fabrikalarını, Dokuma sanayii, Çimento, Demir- çelik, maden ve gıda fabrikaları kurarak üretimin yanında kitlesel istihdam olanakları yaratarak ülkemizin kalkınmasında önemli görevleri yerine getirmiştir." dedi.Samsun Milletvekili ve Milletvekili adayı Kemal Zeybek, Vezirköprü ilçesinde gerçekleştirdiği ziyaretlerde, AKP hükümetini de eleştirerek, şunları dile getirdi.
"Cumhuriyetin ilanı ile başlatılan kalkınma sürecinde yapılan üretime dönük işletmeleri; AKP iktidarı 16 yıldır satmaya devam ediyor! Fakat satmakla bitiremedikleri, bu varlıklar hangi iktidarlar döneminde ülkemize kazandırılmıştır? İktidardan bu konuda ses çıkmıyor! Tütün fabrikaları bunlardan yalnızca bir tanesidir. 16 yıldır iktidarda bulunan AKP iktidarın bu ülkeyi iyi yönetemediği açık ve nettir. Ürettirmeyen bir anlayış, sürekli ithalat yolu ile başka ülkelerin üretimine katkı sunuyor!  Vatandaşın borcu katlanırken sürekli fakirleşmesinin yanında; yönetenler servetlerine servet katarak zenginliklerini artırıyorlar. Bu seçim diğer seçimlerden farklı ve çok önemlidir. Cumhuriyet değerlerinin yok edildiği, bütün yetkilerin bir kişide toplandığı yönetim biçimini oylayacaksınız. Unutmayın! Aynı geminin içerisindeyiz! Hepimiz sandıklara gidelim, yakınlarınızı götürün ülkenin kaderini tek kişiye teslim etmeyin! Yetki sizlerde Ülkemizin kaderi sizin elinizde! Bu yetkiyi kullanın, temel hak ve özgürlüklerinizden taviz vermeyin! Yetkilerinizi tek kişiye teslim etmeyiniz. Millet için geliyoruz artık Tamam"

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Birbilen

28 Mayıs 2018 Pazartesi 19:55

Yüzde 75 oy verenlere ramazan da uğramamış desene masada çay bardakları yarım hep. Bunlar güzel ak partililer o zaman :)

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Kavak'ta taş büyüklüğünde dolu yağdı ilçede hasar tespit çalışmaları başlatıldı

Samsun Kavak'ta taş büyüklüğünde dolu yağdı ilçede hasar tespit çalışmaları başlatıldı