27 Haziran 2019 Perşembe

CHP SAMSUN ESKİ MİLLETVEKİLİ HAYATİ TEKİN, BÜYÜKŞEHİR ADAYLIĞI İLE İLGİLİ AÇIKLAMA YAPTI

CHP Samsun eski milletvekili Hayati Tekin, Büyükşehir adaylığı ile ilgili açıklama yaptı

CHP Samsun eski Milletvekili Hayati Tekin, yerel seçimde Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı olacağına dair isminin gündeme gelmesi ile ilgili açıklama yaptı.

01 Kasım 2018 Perşembe 13:21 SİYASET

CHP Samsun eski Milletvekili ve Tekkeköy eski Belediye Başkanı Hayati Tekin, bazı basın yayın organlarında Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı olacağına dair haberler yayınlanması üzerine yaptığı açıklamada, "Aday olduğumu ben de basından öğrendim" dedi.


Karadeniz Hayat internet sitesine açıklama yapan CHP Samsun eski Milletvekili Hayati Tekin, Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı olup olmayacağı ve isminin adaylık ile ilgili gündeme getirilmesi konusunda şunları dile getirdi.
" Ben de aday olduğumu basından öğrendim. Şu anda adaylığım ya da aday adaylığım ile ilgili olarak hiçbir talebim, açıklamam ve müracaatım olmadı. Basında yeralan adaylık iddiaları, iddiadan öte bir anlam taşımıyor. Aday olursam ve bunu düşünürsem, koşullar da uygunsa önce benim ağzımdan duyarsınız. Bugün asıl meselemiz aday olup olmamam değil, Türkiye'nin ve muhalefetin içinde bulunduğu durumdur." 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da işadamı Atıf Yiğit MHP'den ilk resmi aday adaylığı başvurusunu yaptı

Samsun'da işadamı Atıf Yiğit MHP'den ilk resmi aday adaylığı başvurusunu yaptı