27 Haziran 2019 Perşembe

CHP SAMSUN ESKİ MİLLETVEKİLİ HAYATİ TEKİN'DEN FLAŞ AÇIKLAMALAR! KAN DEĞİŞİMİ ŞART

CHP Samsun eski Milletvekili Hayati Tekin'den flaş açıklamalar! Kan değişimi şart

CHP Samsun eski milletvekili Hayati Tekin'den Kemal Kılıçdaroğlu ile ilgili flaş açıklamalar geldi. CHP Samsun eski Milletvekili Hayati Tekin, Muharrem İnce'nin seçim performansını değerlendirirken, CHP'de ise kan değişiminin şart olduğunu söyledi.

26 Haziran 2018 Salı 19:29 SİYASET

CHP Samsun eski Milletvekili Hayati Tekin, 24 Haziran seçimlerinde Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'nin performansının çok iyi olduğunu söylerken, CHP Genel Başkanlığı için ise kan değişimine ihtiyaç olduğunu söyledi.


SamsunKentHaber'e konuşan Hayati Tekin, hatırlanacağı üzere 24 Haziran seçimlerinde liste dışı kalarak aday gösterilmemişti. 

CHP'de üst üste yaşanan seçim mağlubiyetlerinin ardından parti tabanının kan değişimi istediğini söyleyen Hayati Tekin,  "Kan değişikliğine ihtiyaç var avanesi ile beraber. Taban değişim istiyor buna  kulak verilmeli. Muharrem İnce olmasa bile değişim şart. Halkı kucaklayamayan tabana inemeyen bu yapı değişmeli.  Tabana inemeyen bir CHP var. CHP şuan milli ve dini değerleri  kucaklayamıyor. En büyük sıkıntı bu. Ben tüm bunları Kılıçdaroğlu'nun yüzüne karşı her platformda ve kapalı gruplarda defalarca eleştirdim. Elit kalıyorlar. Bu yapı ve  anlayış  değişmediği sürecede iktidar olma şansı yok." dedi.
YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da barda silahlı saldırı! Bar işletmecisi vuruldu

Samsun'da barda silahlı saldırı! Bar işletmecisi vuruldu