23 Temmuz 2019 Salı

CHP SAMSUN ESKİ MİLLETVEKİLİ SUAT BİNİCİ'DEN TEPKİ! HADDİNİZİ BİLİN

CHP Samsun eski Milletvekili Suat Binici'den tepki! Haddinizi bilin

CHP Samsun eski Milletvekili Suat Binici, partiye yönelik eleştirilere sert çıkarak, "Haddinizi bilin, yeter artık" diyerek tepki gösterdi.

18 Ağustos 2018 Cumartesi 14:55 SİYASET

Samsun CHP'de eski il  başkanı Tufan Akcagöz ve 6 partilinin ihraç istemi ile disipline verilmesi sonrası yapılan açıklamalara CHP'nin Samsun 23'üncü dönem Milletvekili Suat Binici'den tepki geldi.


Bir açıklama yapan CHP Samsun eski Milletvekili Suat Binici, basın yolu ile partiyi eleştirenlere sert çıktı. Açıklamasında CHP'yi eleştiren partililere "Yeter artık" diye seslenen Suat Binici, partinin küçük düşürülmesini hazmedemediğini ve bu durumu kınadığını vurguladı.

CHP Samsun eski Milletvekili Suat Binici açıklamasında şunları dile getirdi.

"Hepinizin bildiği gibi Cumhuriyet Halk Partisine yıllarca emek vermiş bir insanım. Partim bana her türkü kademede görev vererek her dönem beni onurlandırmıştır. Bugün gelinen noktada partinin basın nezdinde sürekli olarak eleştirmesini parti makamlarının küçük düşürülmeye çalışılmasını kesinlikle hazmedemiyor ve şiddetle kınıyorum.  Cumhuriyet Halk Partisi ilkeleri ve ideolojisi olan bir partidir. Partimiz bize ATA’mızdan emanet olan en kıymetli değerimizdir. Bu tür söylemlerin yeri basın değildir. Bu karalama politikalarını yapan arkadaşlara soruyorum. “Ben sizin Cumhuriyet Halk Partisini sevdiğinize nasıl inanayım” Evladını seven baba, evladını korur kollar. Hasta ise iyileştirmek adına elinden gelen çabayı sarf eder, kurdun önüne atıp parçalatmaz.  Son sözüm şudur ki Herkes haddini bilsin. Cumhuriyet Halk Partisi  varlığıyla, kimliği ile ülkenin teminatı olan bir parti olmuştur ve öyle olmaya da devam edecektir. Bizler bu küçük oyunlar ile partimizin daha fazla hezeyana uğramasına asla izin vermeyeceğiz. Bu böyle biline. "

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Çiğdem Karaaslan 8'inci kez MKYK'da görev alması ile ilgili açıklama yaptı

Çiğdem Karaaslan 8'inci kez MKYK'da görev alması ile ilgili açıklama yaptı