24 Nisan 2019 Çarşamba

CHP SAMSUN İL BAŞKANI KUNDAK'TAN SEÇİM ÖNCESİ KÖMÜR DAĞITILIYOR İDDİASI

CHP Samsun İl Başkanı Kundak'tan seçim öncesi kömür dağıtılıyor iddiası

CHP Samsun İl Başkanı Dr. Mehmet Kundak, Salıpazarı ilçe Kaymakamlığının 24 Haziran seçimleri öncesi kömür dağıttığını iddia ederek, dağıtılacak kömürlerin görüntüsünü yayınladı.

01 Haziran 2018 Cuma 13:18 SİYASET

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Samsun İl Başkanı Dr. Mehmet Kundak, 24 Haziran seçimleri öncesi Salıpazarı İlçe Kaymakamlığının vatandaşa kömür dağıtmaya hazırlandığını gündeme getirdi.


Cumhuriyet Halk Partisi Samsun İl Başkanı Dr. Mehmet Kundak, Salıpazarı ilçe Kaymakamlığı binası önünde bulunan kömürlerin fotoğraflarını yayınlayarak, seçim öncesi vatandaşa dağıtılmak üzere hazırlanan kömürlere tepki gösterdi.

CHP Samsun İl Başkanı Dr. Mehmet Kundak Salıpazarı İlçe Kaymakamlığı binası bahçesinde bulunan kömürlerle ilgili yaptığı açıklamada ise''Bizler bu filmi daha önce çok kez gördük.  AKP iktidarı döneminde insanlarımız bilerek yoksullaştırıldı. Yoksulluğun çoğalmasını istiyorlar. İnsanlarımızı muhtaç hale getirip, seçim öncesi dağıttıkları kömür, yiyecek gibi şeylerle yurttaşlarımızın oylarını almaya çalışıyorlar. Salıpazarı'nda da yazın ortasında kömür dağıtılması bunun en somut örneğidir. Cumhurbaşkanlığı seçimi öncesi AKP yine seçim rüşveti vermektedir. Ancak bir şeyi unutuyorlar halkımız artık herşeyin farkında ve bu seçimde AKP'ye tamam, yeter diyecekler. CHP olarak yoksulluğu yok etmeye talibiz. Geliri az olan aileler için aile sigortasını savunduk. Aldıkları yardımlar vatandaşlarımıza helaldir. Ancak devlet vatandaşın geçimini sağlamak zorundadır. Bunu seçim rüşveti olarak değil aile sigortası gibi bir hak olarak vatandaşımıza vermelidir" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Yusuf Ziya Yılmaz: Uyumak yok! Halkımızın güvenini boşa çıkartmayacağız

Yusuf Ziya Yılmaz: Uyumak yok! Halkımızın güvenini boşa çıkartmayacağız