24 Ağustos 2019 Cumartesi

CHP SAMSUN MİLLETVEKİLİ KEMAL ZEYBEK O YORUMLAR KARŞISINDA DUMURA UĞRADI

CHP Samsun Milletvekili Kemal Zeybek o yorumlar karşısında dumura uğradı

CHP Samsun Milletvekili Kemal Zeybek'in olağanüstü kurultay isteyenlere karşı sosyal medya sayfasından yazdığı "Seninleyiz Kılıçdaroğlu" mesajına, değişim ve kurultayı destekleyen yorumlar geldi.

19 Temmuz 2018 Perşembe 17:09 SİYASET

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Samsun Milletvekili Kemal Zeybek, kurultay isteyenlere karşı sosyal medyadan yazdığı "Seninleyiz Kılıçdaroğlu" mesajına gelen yorumlar karşısında adeta dumura uğradı.


CHP Samsun Milletvekili Kemal Zeybek, partide değişim isteyenlere yönelik sosyal medya sayfasından  "Laik cumhuriyet, Özgürlük,Demokrasi, Hak,Hukuk,Adalet, Vatanımızın bütünlüğü için: Orta çağ kafası zihniyetin karşısında; siyasette dil çapı olmayan!  Paslı ağız ile konuşanlara karşı; SeninleyizKılıçdaroğlu" mesajı yazdı.

KURULTAYI DESTEKLEYEN MESAJLAR GELDİ
Kemal Zeybek'in "SeninleyizKılıçdaroğlu" bu mesajının ardından ise sosyal medya sayfasına ilginç yorumlar geldi. Sosyal medyadan Kemal Zeybek'i takip eden bazı vatandaşlar bu mesajın altına, olağanüstü kurultayı destekleyen ve Kemal Kılıçdaroğlu'nun değişmesi gerektiğini ifade eden yorumlar yazdı. 

KILIÇDAROĞLU ZAMAN KAYBIDIR YORUMU YAPILDI
Bazı vatandaşlar Zeybek'in mesajına,  "Sürekli kaza yapan şoförle yolculuk yapılmaz Kılıçdaroğlu 8 defa seçim kaybetti parti bir arpa boyu yol almadı sürekli geri gidiyor geleceğin Ecevit'i dir İnce halk adami Kılıçdaroğlu zaman kaybı dir bence " cevabı verdi.

CHP Milletvekili Kemal Zeybek'in destek beklerken tepki aldığı mesajlardan bazılarında ise CHP'nin Kılıçdaroğlu ile seçim kazanmayı unuttuğunu belirterek, "Cumhuriyet Halk Partisi Kimsenin Babasının Tapulu Mali Değildir Kılıçdaroğlu nun Hic Değil Yenile kaybede Kaybede. Kazanmayı Unuttu .Yeter Artık" denildi.

İşte Kemal Zeybek'in "SeninleyizKılıçdaroğlu" mesajına gelen o ilginç yorumlar.. YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Zihni Şahin Samsun'da öncelikli olarak çözüme kavuşturulacak sorunları açıkladı

Zihni Şahin Samsun'da öncelikli olarak çözüme kavuşturulacak sorunları açıkladı