16 Temmuz 2019 Salı

CHP SAMSUN MİLLETVEKİLİ KEMAL ZEYBEK: SEÇİMİ ŞANSA BIRAKMAYACAĞIZ

CHP Samsun Milletvekili Kemal Zeybek: Seçimi şansa bırakmayacağız

CHP Samsun Milletvekili Kemal Zeybek, partisinin Havza ve Kavak İlçe Danışma Kurulu toplantılarında yaptığı açıklamada, "Seçimi şansa bırakmayacağız. Adaylarımızla her yerde yarışacağız" dedi.

01 Nisan 2018 Pazar 17:11 SİYASET

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Samsun Milletvekili Kemal Zeybek, yapılacak seçimlerle ilgili partisinin Havza ve Kavak İlçe Danışma Kurulu toplantılarında açıklama yaptı.


CHP Samsun Milletvekili Kemal Zeybek, yaptığı açıklamada, seçimleri şansa bırakmayacaklarını belirterek, seçim sandığının kurulduğu her yerde aday çıkartacaklarını söyledi.

Cumhuriyet Halk Partisi Havza ve Kavak İlçe Danışma Kurulu toplantısına CHP Samsun İl Başkanı Av Tufan Akcagöz, ile CHP Havza İlçe Başkanı Ertaş Çoban, CHP Kavak İlçe Başkanı Mehmet Tekeli, İl ve İlçe yönetim kurulları ve parti üyeleri ile seçmenler katıldı.PROJE VE ADAYLARIMIZLA HER YERDE YARIŞACAGIZ

CHP Samsun Milletvekili Kemal Zeybek, danışma kurulu toplantılarında yaptığı konuşmada, "Seçimler, normal zamanında yapılırsa bir yıldan az bir zaman kaldı. Seçim sandığının konulduğu yerde; Yarışan aday ve Partiler aynı şansa sahiptirler, hiçbir aday ve siyasi partinin şansı diğer adaydan fazla değildir. Seçimleri şansa bırakmamak için bütün seçmenlere ulaşarak sorunları doğru bir yöntemle anlatarak seçmen tercihlerini kendi lehimize yansıtmalıyız. Burada en önemlisi doğru proje ve adaylarla yarışa girmek ve ekip olarak seçmenlerin tamamına ulaşarak doğru bilgilendirme yapmaktan geçer. Ülkemizde değişik zamanlarda yapılan seçimlerde şans verilmeyen partilerin ve adayların seçimleri kazandığını görüyoruz. AKP 2002 yılı seçim propagandalarında Yolsuzluk, Yoksulluk, Yasakları yok edeceğini ifade ederek seçim propagandası yapmıştı. Şimdi durum tersine döndü; özgürlükler sınırlı, yoksullukta rekor kırarken, yolsuzlukta tarihimizde görülmemiş duruma gelmiş, Kamuda kariyer ve liyakat hiçe sayılmaktadır. Tek kişinin söylemiş olduğu her söz dikkate alınır olmuştur. TEOG sınav sisteminin savunucuları, tek kişinin görüş beyanından sonra bir günde konuya karşı görüş bildirmişler ve sistemi değiştirmişlerdir." dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Erdoğan Tok, 4 yılda İlkadım'da hangi hizmetleri hayata geçirdiğini tek tek açıkladı

Erdoğan Tok, 4 yılda İlkadım'da hangi hizmetleri hayata geçirdiğini tek tek açıkladı