24 Haziran 2019 Pazartesi

CHP SAMSUN MİLLETVEKİLİ KEMAL ZEYBEK'TEN, İL KONGRESİ AÇIKLAMASI: YOLDAŞLARI KUTLUYORUM

CHP Samsun Milletvekili Kemal Zeybek'ten, il kongresi açıklaması: Yoldaşları kutluyorum

CHP Samsun Milletvekili Kemal Zeybek, Tufan Akcagöz'ün seçildiği il kongresi ile ilgili yaptığı açıklamada, "Seçilen bütün yoldaşlarımı kutluyor ve yeni görevlerinde başarılar diliyorum. Hep birlikte çalışacağız" dedi.

10 Ocak 2018 Çarşamba 13:25 SİYASET

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Samsun Milletvekili Kemal Zeybek, CHP Samsun İl kongresi sonrasında yaptığı açıklamada, İl Başkanlığına seçilen Tufan Akcagöz'ü kutladı.


CHP Samsun Milletvekili Kemal Zeybek, Samsun il kongresinin olgunluk içerisinde tamamlandığını söyledi. CHP Samsun İl Kongresi ile ilgili açıklama yapan Kemal Zeybek, şunları dile getirdi.

"Samsun İl kongresi; üç aday ve listeleri ile demokratik ortam, olgunluk içerisinde tamamlanmıştır. Bu ortama katkı sunan herkesi kutluyorum. Parti içi yarışların kazananı ve kaybedeni olmaz! CHP örgütlerinde özveri ile çalışan arkadaşlarımız görevlerini yeni seçilen arkadaşlara devir ederler. Dün yarışanlar bugün bir aradalar, yarın birlikte çalışacağız, siyasetin dünü olmaz, sürekli ileri ve gelecek hedeflenir. Seçimler tamamlandıktan sonra Cumhuriyet Halk Partisi ailesi bir ve bütün olarak geleceğe hedeflenmelidir.  Önümüzde zorlu bir süreç vardır! Bu süreçleri birlikte yönetip partimizi iktidara taşıyacağız. Zamanında veya erken yapılacak Mahalli, milletvekili ve Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde gerekli başarıyı yakalamak için Cumhuriyet değerlerine bağlı bütün paydaşlarımıza büyük görevler düşmektedir. Samsun milletvekili Kemal Zeybek;  Cumhuriyet Halk Partililik, üye ve yönetimlerle sınırlı değildir. Yeni yüzleri ve seçmenleri partimize üye yaparak CHP örgütünü birlikte büyütmeliyiz. Bir tek üye veya seçmenimizi dışarıda bırakmadan herkesi kucaklamak en önemli görevimizdir. Samsun ilçeleri ve İl kongresi, Cumhuriyet Halk Partisine yakışır biçimde tamamlanmıştır. Seçilen bütün yoldaşlarımı kutluyor ve yeni görevlerinde başarılar diliyorum. Hep birlikte çalışacağız, Halkımızla buluşup bütünleşeceğiz, Cumhuriyet Halk Partisi iktidarını kuracağız ve ülkemizde bozulan dengeleri yeniden kurmak, demokrasiyi onarmak hepimizin görevi olacaktır. "

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da karla mücadele için alınan tedbirler açıklandı

Samsun'da karla mücadele için alınan tedbirler açıklandı