03 Temmuz 2020 Cuma

CHP SAMSUN MİLLETVEKİLİ ZEYBEK, MİLLET İTTİFAKINA 'ZİLLET' DİYEN FUAT KÖKTAŞ'A TEPKİ GÖSTERDİ

CHP Samsun Milletvekili Zeybek, Millet İttifakına 'Zillet' diyen Fuat Köktaş'a tepki gösterdi

CHP Samsun Milletvekili Kemal Zeybek, AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş'ın Millet İttifakını 'İllet ve Zillet İttifakı' olarak değerlendirmesine tepki gösterdi.

30 Ocak 2019 Çarşamba 13:24 SİYASET

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Samsun Milletvekili Kemal Zeybek, AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş'a Millet İttifakına yönelik açıklamaları nedeni ile tepki gösterdi.


AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş'ın Millet İttifakına yönelik 'İllet-Zillet İttifakı' benzetmesi ile ilgili konuşan CHP Samsun Milletvekili Kemal Zeybek, "Akla ziyan sözler, kötü söz sahibinindir" dedi.

CHP'nin Kurtuluş Savaşı sonrası kurulan bir siyasi parti olduğunu hatırlatan Kemal Zeybek, AK Partili Fuat Köktaş'ın açıklamalarına verdiği yanıtta, "Kurtuluş savaşı sonrası kurulan bir partinin mensuplarıyız. CHP öyle herkesin ağzına alıp laf söyleyeceği bir parti değil bu da kimsenin haddine değil. Şuan ülkede parlamenter sistemden olanlarla tek adam saray yönetiminden yana olanlar arasında iki kutup oluştu. Saraya Cumhur diyorsanız bunun adı cumhur değil kimse kusura bakmasın. Milletin aklı ile oynamasınlar. Şuan ülkenin içinde bulunduğu ekonomik koşulları yaratanlar  bu zihniyet.  Bunların bu ülkeye verebileceği bir şey kalmadı.  Biz milletvekiliyiz.  Toplumun milletvekiliyiz. Bir siyasal düşünceyi eleştirirken akla ziyan verecek sözleri söylemek doğru değil. Kötü söz sahibinindir." dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

murat kale

30 Ocak 2019 Çarşamba 13:26

meclisde kaç defa halkın sorunlarını dile getirdiniz kaç defa halkı dinlediniz size göre ülke dört dörtlük zaten bir akpli olarak size oy yok bu seçimde köktaş

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

İshak Taşçı'dan flaş açıklama! 5 yıl içeride ve dışarıda fitne ile mücadele ettim

İshak Taşçı'dan flaş açıklama! 5 yıl içeride ve dışarıda fitne ile mücadele ettim