21 Mart 2019 Perşembe

CHP'Lİ KEMAL ZEYBEK'E GÖRE VEZİRKÖPRÜ İLÇESİ 24 HAZİRAN SEÇİMİNDE TAMAM DİYECEKMİŞ

CHP'li Kemal Zeybek'e göre Vezirköprü ilçesi 24 Haziran seçiminde Tamam diyecekmiş

CHP Samsun Milletvekili ve CHP'nin birinci sıra adayı Kemal Zeybek, 1 Kasım seçimlerinde AK Parti'ye yüzde 75.12 oranında oy veren Vezirköprü ilçesinin 24 Haziran seçimlerinde bu sefer tamam diyeceğini iddia etti.

29 Mayıs 2018 Salı 13:19 SİYASET

CHP Samsun Milletvekili Kemal Zeybek, 7 Haziran ve 1 Kasım seçimlerinde oyunu AK Parti'ye veren Vezirköprü ilçesinin 24 Haziran seçimlerinde bu sefer tamam diyeceğini öne sürdü.


Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Samsun Milletvekili ve adayı Kemal Zeybek,  ziyaret ettiği Vezirköprü ilçesinde halkın kendisine ilgisiz kalmasını OHAL sessizliğine bağladı.

Samsun'un Vezirköprü ilçesi 1 Kasım seçimlerinde AK Parti'ye yüzde 75.12 oranında oy verirken, CHP'li Kemal Zeybek 24 Haziran seçimlerinde bu sefer Vezirköprü ilçesinin Tamam diyeceğini öne sürdü. Kemal Zeybek, "Vezirköprü halkımızda sesizlik var, OHAL'in sesizliği bu! Bu seçimde kanmayacaklar. 24 Haziran'da Tamam demeye hazırlar" dedi.



Öte yandan 1 Kasım seçimlerinde Vezirköprü ilçesinde CHP'ye  5 bin 633 oy, AK Parti'ye ise 42 bin 120 oy verilmişti. 7 Haziran seçimlerinde ise CHP'nin Vezirköprü ilçesinden aldığı oy 6 bin 80 olurken, AK Parti ise 33 bin 85 oy aldı. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Muzaffer Önder'in eşi Sebahat Önder'in cenazesi son yolculuğuna uğurlandı

Muzaffer Önder'in eşi Sebahat Önder'in cenazesi son yolculuğuna uğurlandı