19 Ocak 2022 Çarşamba

CHP'Lİ SEYİT TORUN SAMSUN'DA KONUŞTU! AKP’NİN ZULMÜNE DİRENECEĞİZ

CHP'li Seyit Torun Samsun'da konuştu! AKP’nin zulmüne direneceğiz

CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, Samsun'un Atakum ilçesinde düzenlenen CHP'li belediye başkanları zirvesinde yaptığı konuşmada, "Biz birlikte bir güç olacağız ve AKP’nin her türlü dayatmasına, baskısına ve zulmüne karşı direneceğiz" dedi.

07 Aralık 2019 Cumartesi 13:46 SİYASET

CHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Seyit Torun, Samsun'un Atakum İlçesinde bir araya gelen 15 CHP'li belediye başkanının gerçekleştirdiği toplantıda açıklamalarda bulundu.


Atakum Belediyesinin ev sahipliğinde gerçekleşen CHP'li Belediye Başkanları Zirvesinde, belediye başkanlarına seslenen Seyit Torun, "Sizler şu anda, olayları birebir içinde yaşayan, sorunları tespit eden ve çözüm yolları için düşünen belediye başkanlarımızsınız. Bizlerin görevi, sizlerin bu çabalarını örgütlemek, bu çabalara katkıda bulunmak ve sizin başarınızı bir şekilde daha yukarılara çıkarmak için destek olmaktır. Genel merkez nezdinde de bunu yapmaya çalışıyoruz. Çok değişik uygulamalar ortaya koyduk. Önümüzdeki günlerde, bunları da geliştireceğiz. Bugün burada, sorunlarınızı gündeme getirecek, çözüm yollarını tartışacak ve bun anlamda bir beyin fırtınası ortaya koyacaksınız. Ben de, benden istediğiniz katkı noktasında, sağlayabildiğim kadarıyla her zaman bu katkıyı sunmaya hazırım. Bu çalışmaların çok kıymetli olduğunu biliyorum. Bu çalışmalar, size günümüzde çok farklı fırsatları ve çözüm yollarını ortaya koyacaktır. Her zaman söylediğim bir şey var. Bilgililerin bilgisine, ilgililerin de ilgisine ihtiyacımız var. Biz birlikte bir güç olacağız ve AKP’nin her türlü dayatmasına, baskısına ve zulmüne karşı direneceğiz. Vatandaşlarımızın güvenine layık olacağız, demokratik hukuk devletinin yeniden inşa etmenin, bu ülkede özgürlük alanlarını genişletmenin ve birlikte yaşamanın mutluluğunu tadacağız. Ben tekrar hepinize teşekkür ediyor, başarılar diliyorum" dedi.


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Cemil Deveci: Son seçim 1919'daki gibi Türkiye’nin önüne bir umut kapısı açtı

Cemil Deveci: Son seçim 1919'daki gibi Türkiye’nin önüne bir umut kapısı açtı