24 Haziran 2019 Pazartesi

CHP'NİN SAMSUN-HAVZA BELEDİYE BAŞKAN ADAYI MEHTAP YEŞİLBAŞ KİMDİR..

CHP'nin Samsun-Havza Belediye Başkan adayı Mehtap Yeşilbaş kimdir..

Samsun'da CHP'nin Havza Belediye Başkan adayı olarak Mehtap Yeşilbaş isminin açıklanması partilileri şoke etti. CHP Havza Belediye Başkan adayı Mehtap Yeşilbaş kimdir..

04 Ocak 2019 Cuma 17:13 SİYASET

Samsun'da CHP'nin Havza Belediye Başkan adayı olarak Mehtap Yeşilbaş isminin açıklanması partilileri şaşkına uğrattı. Samsun'da CHP'liler Mehtap Yeşilbaş'ın kim olduğunu merak ediyor.


Samsun'da CHP'nin Havza Belediye Başkan adayı Mehtap Yeşilbaş oldu. CHP bugün Samsun'un Tekkeköy ve Havza ilçelerinin de aralarında yer aldığı çok sayıda şehirde belediye başkan adayı açıkladı.

CHP'nin açıklanan belediye başkan adayları arasında Samsun'un Havza ilçesinden ise Mehtap Yeşilbaş ismi yer aldı. Samsun'da CHP'liler Mehtap Yeşilbaş'ı tanımazken, Havza ilçesinde ise CHP'liler açıklanan isim sonrası büyük bir şok yaşadı.

CHP Havza Belediye Başkan adayı olan Mehtap Yeşilbaş'ın kim olduğunu partililer birbirine sorarken, Havza için açıklanan isim hayal kırıklığı yarattı. 

Samsun'da bir dönem Atakum ilçesinde yaptığı konutlarla adından sıkça söz ettiren Tokatlıoğlu İnşaatın Satış ve Pazarlama Müdürlüğünü yapan  ancak firmanın batması üzerine merkezi Havza ilçesinde bulunan OTAT Gıda'nın Satış ve Pazarlama Müdürlüğüne transfer olan Mehtap Yeşilbaş, buradan da Haber Medya Grubunda bir süre Satış ve Pazarlama Müdürlüğü görevini yaptı.

Mehtap Yeşilbaş'ın CHP'den Havza Belediye Başkan adayı olmasında ise CHP Samsun Milletvekili Kemal Zeybek'in parmağının olduğu gündeme geldi. Zira Kemal Zeybek'in OTAT Gıda Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Başaran ile yakın ilişkisi bulunuyor. Kemal Zeybek'in memleketi Havza ilçesinden bu nedenle bir dönem OTAT Gıda Satış ve Pazarlama Müdürlüğü görevini de yapan Mehtap Yeşilbaş'ın aday gösterilmesi için yoğun uğraş verdiği iddia ediliyor.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Karadeniz'e Kuzey Irak'tan acı haber! Komando Mücahit Ülgen şehit oldu

Karadeniz'e Kuzey Irak'tan acı haber! Komando Mücahit Ülgen şehit oldu