19 Haziran 2019 Çarşamba

ÇİĞDEM KARAASLAN 24 HAZİRAN SEÇİMİ İÇİN OYUNU AİLESİ İLE BİRLİKTE SAMSUN'DA KULLANDI

Çiğdem Karaaslan 24 Haziran seçimi için oyunu ailesi ile birlikte Samsun'da kullandı

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, 24 Haziran seçimleri için oyunu eşi ve çocuğu ile birlikte gittiği Atakum ilçesinde Kurupelit Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde kullandı.

24 Haziran 2018 Pazar 15:24 SİYASET

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, 24 Haziran seçim günü milletvekili ve Cumhurbaşkanlığı için oyunu eşi Direnç Karaaslan ile birlikte Samsun'un Atakum ilçesinde kullandı.


Çiğdem Karaaslan, eşi Direnç Karaaslan ve oğlu Yiğit ile birlikte Samsun'un Atakum ilçesinde bulunan Kurupelit Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesine geldi. 24 Haziran seçimi için Çiğdem  Karaaslan ve eşi Direnç Karaaslan, Kurupelit Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde 1191 numaralı sandıkta oyunu kullandı. Oyunu kullandıktan sonra okuldaki tüm sandıkları gezen Çiğdem Karaaslan, sandık görevlilerine kolaylıklar diledi.

Çiğdem Karaaslan, oyunu kullandıktan sonra kendisini takip eden basın mensuplarına yaptığı açıklamada, vatandaşlık görevini yerine getirdiğini söyledi.

Seçimin Türkiye'ye hayırlı olması dileklerinde bulunan Çiğdem Karaaslan, şunları kaydetti:

"İnşallah ülkemiz ve ülkemizin aydınlık geleceği için en hayırlı sonuç çıkacaktır diye umut ediyoruz sandıktan. Tabii bu seçimin demokrasi şölenine dönüşmesi bizim için çok önemli. Yurt dışında oy kullanma katılımına baktığımızda bir rekor kırıldı. Ben benzer bir rekorun Türkiye için de kırılacağını ümit ediyorum. Hakikaten bir bayram ve şölen havasında geçiyor. Demokrasiye verdiğimiz önemin bir simgesi olarak çok yoğun bir ortamda ve katılımla bu seçim geçecek inşallah."

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Sağlık Bakanı Ahmet Demircan oyunu Samsun'da çocukluğunun geçtiği mahallede kullandı

Sağlık Bakanı Ahmet Demircan oyunu Samsun'da çocukluğunun geçtiği mahallede kullandı