26 Haziran 2019 Çarşamba

ÇİĞDEM KARAASLAN 24 HAZİRAN SEÇİMLERİ İÇİN MİLLETVEKİLİ ADAYLIĞI BAŞVURUSUNU YAPTI

Çiğdem Karaaslan 24 Haziran seçimleri için milletvekili adaylığı başvurusunu yaptı

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, 24 Haziran'da yapılacak erken seçim için milletvekili aday adaylığı başvurusunu yeniden yaptı.

28 Nisan 2018 Cumartesi 10:40 SİYASET

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan'ın 24 Haziran'da yapılacak erken seçimde milletvekili adaylığı başvurusunu Ankara'dan yapacağı iddia ediliyordu. Çiğdem Karaaslan'ın milletvekili başvurusunu Samsun için yaptığı öğrenildi.

Adalet ve Kalkınma Partisi Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, 24 Haziran seçimleri için aday adaylığı başvurusunu meşale şehir Samsun için yaptı. Çiğdem Karaaslan'ın bir süredir adaylık için Ankara'dan başvuru yapacağı yönünde iddialar ve söylentiler vardı. Ancak Çiğdem Karaaslan bu iddia ve söylentileri boşa çıkartarak 24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak erken seçim için tercihini yine Samsun'dan yana kullanarak AK Parti Samsun İl Başkanlığına başvurusunu yaptı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

misafir

28 Nisan 2018 Cumartesi 21:06

Haykırdık duymadı çevreden sorumlu olarak mahkeme kararına rağmen binamızın bütün bahçelerinde açıkda çalgılar sazlar içkiler naralar var kaznadığpımız kanunda var 2011 de kanunlar güçlülere işletilmiyo belediye çevre mühendisler Eser Öncel ve Feyza Semizoğlu kapalı raporu tutmuş canlı müzik ruhsatlarıda var barların ama bir mt duvarı çatısı yok açıkbahçeler belediye başkanları cumanız mubarek olsun diyo davet ediyoz cumaları kandiller bizaynı manzara ile geçiriyoz Atakum denizevler 214 sok

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'a Brezilya'dan gelen gemide bulunan sığırlar kimyasal atıklara mı maruz kaldı

Samsun'a Brezilya'dan gelen gemide bulunan sığırlar kimyasal atıklara mı maruz kaldı