19 Haziran 2019 Çarşamba

ÇİĞDEM KARAASLAN: 24 HAZİRAN'DA TÜRKİYE TARİHE GÜÇLÜ BİR MÜHÜR VURDU

Çiğdem Karaaslan: 24 Haziran'da Türkiye tarihe güçlü bir mühür vurdu

AK Parti Çevre, Şehir ve Kültürden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, 24 Haziran seçim sonuçları ile ilgili yaptığı açıklamada, "24 Haziran büyük ve güçlü Türkiye'nin tarihe vurduğu mühürdür" dedi.

27 Haziran 2018 Çarşamba 15:56 SİYASET

AK Parti Çevre, Şehir ve Kültürden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, 24 Haziran’da gerçekleştirilen Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Genel seçim sonuçları ile ilgili açıklamalarda bulundu.


24 Haziran'de yapılan seçimlerde oyunu Samsun'un Atakum ilçesinde kullanan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, milletin oyları ile yeni bir dönemin açıldığını söyledi.

Yapılan seçimlere ülke genelinde katılımın rekor düzeyde olduğunu belirten Çiğdem Karaaslan, "Türkiye genelinde, Cumhurbaşkanı ve 27’nci Dönem Milletvekili Genel Seçiminde yüzde 87 oranındaki katılım oranıyla önceki seçimlerin rekorunu kırmakla kalmadık; dünyanın pek çok yerinde yüzde 50’yi ancak bulabilen seçimlere katılımın çok üstünde bir oranla millet olarak 24 Haziran’da demokrasimizi daha da güçlendirme konusunda güçlü bir irade sergiledik" dedi.

24 Haziran’ın Türkiye demokrasi tarihinde yeni bir dönemi başlattığını ifade eden AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, yaptığı açıklamada şunları dile getirdi.
"24 Haziran’da sandıktan çıkan güçlü karar milli iradenin zaferi, demokrasinin bayramıdır. Bu seçim; irade, erdem ve cesaretle yola çıkanların yazdığı bir başarı hikâyesi, büyük ve güçlü Türkiye’nin tarihe vurduğu mühürdür. Milletin adamı sayın Recep Tayyip Erdoğan ile milletin partisi AK Parti’mize verilen destek; milletimizin büyüme ve kalkınmadan, eser ve hizmet siyasetinden, büyük ve güçlü Türkiye’den, tüm dünyanın gözleri önünde, “Dünya Beşten Büyüktür” diyen iradeden yana saf tuttuğunun en önemli göstergesidir. Milletimizin güçlü desteğinin bizlere büyük bir sorumluluk yüklediği bilinciyle yeni dönemde daha çok çalışacak, projelerimizi hayata geçirmeye devam ederken hak ve özgürlükleri geliştirme konusundaki kararlılığımızı sürdüreceğiz. Milletimizin oylarıyla açılan yeni dönemde güven ve istikrarla geleceğe umutla bakan bir Türkiye’yi Cumhurbaşkanımız, Meclis’imiz ve milletimizle birlikte şahlandıracak ve büyük hedeflerine ulaşmış bir Türkiye’yi hep birlikte inşa edeceğiz."

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Zihni Şahin'den işçilere motivasyon ziyareti! Samsun'a kalıcı eserler bırakmak istiyoruz

Zihni Şahin'den işçilere motivasyon ziyareti! Samsun'a kalıcı eserler bırakmak istiyoruz