30 Mayıs 2020 Cumartesi

ÇİĞDEM KARAASLAN 8'İNCİ KEZ MKYK'DA GÖREV ALMASI İLE İLGİLİ AÇIKLAMA YAPTI

Çiğdem Karaaslan 8'inci kez MKYK'da görev alması ile ilgili açıklama yaptı

AK Parti Çevre, Şehir ve Kültürden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, 8'inci kez MKYK'da görev alması ile ilgili yaptığı açıklamada, "Bizim için en büyük onur" dedi.

18 Ağustos 2018 Cumartesi 15:48 SİYASET

Adalet ve Kalkınma Partisi(AK Parti) 6'ıncı Olağan Büyük Kongresinde 8'inci kez MKYK'da görev alan Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan açıklama yaptı.


AK Parti Çevre, Şehir ve Kültürden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, partisinin 6.Olağan Büyük Kongresi ile yeniden, parti'nin en üst karar organı olan Merkez Karar ve Yönetim Kurulu’na (MKYK) girdi. Çiğdem Karaaslan, 8'inci kez MKYK'da görev alması ile ilgili açıklama yaptı.

Bugüne kadar 4 Olağan, 3 Olağanüstü Kongre’de Ana Kademe MKYK Üyesi olarak görevlendirilen Çiğdem Karaaslan, 6'ıncı Olağan Büyük Kongre ile 8'inci defa MKYK Üyesi olarak parti yönetiminde yer almış oldu.

Siyasete partisinin Gençlik Kolları’nda başlayan, 25, 26, ve 27'inci Dönem Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, AK Parti Genel Merkezi bünyesinde çeşitli görevlerde bulundu. 

12 Eylül 2015 tarihinde gerçekleştirilen 5'inci Olağan Büyük Kongre ile kurulan Çevre, Şehir ve Kültür Başkanlığı’nda Başkanlık görevine getirilen Çiğdem Karaaslan bu görevini sürdürdü.

AK Partinin  Bir Ferdi Olmak Bizim İçin En Büyük Onurdur

Ankara'da yapılan AK Parti 6'ıncı  Olağan Büyük Kongre’de yeniden MKYK üyeliğine seçilen Çiğdem Karaaslan yaptığı açıklamada, “Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan tarafından, kurulduğu 2001 yılından beri milletimizin umudu olan, kazandığımız zaferler ve geleceğe duyduğumuz yüksek inancımızla 17'inci yaşını büyük bir mutluluk ve coşkuyla kutladığımız AK Parti’mizin bir ferdi olmak bizim için en büyük onurdur. Milletimize hizmeti şereflerin en büyüğü olarak gören sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde sürdürdüğümüz kutlu yürüyüşümüzde, bizlere tevdi edilen tüm görevleri büyük bir mesuliyet bilinciyle yerine getirmeye çalıştık. Bizim için asıl olan, görevimizin adı ne olursa olsun aziz milletimize layıkıyla hizmet etmektir. Milletimizden aldığımız güçle hem Türkiye’mizin hem de partimizin yeni döneminde parti yönetiminde 8'inci defa MKYK üyesi olarak yer alarak, hizmet bayrağını en yükseğe taşıma anlayışıyla çalışmalarımızı sürdüreceğiz. 81 ilimiz ve 972 ilçemizden gelerek, gönlümüzde büyüttüğümüz AK sevdamızın bayram gününde; ’Millet Bir, Hedef Bir’ temasıyla büyük bir coşku ve milli mutabakat içinde teşkilatlarımız ve milletimizle birlikte gerçekleştirdiğimiz 6'ıncı Olağan Büyük Kongremiz ile bizleri yeniden, sorumluluğu yüksek bu kutlu göreve layık gören Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a teşekkür ediyorum.” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Canik Belediyespor sayı kraliçesi Melisa Can ve 4 oyuncuyu transfer etti

Samsun Canik Belediyespor sayı kraliçesi Melisa Can ve 4 oyuncuyu transfer etti