21 Ağustos 2019 Çarşamba

ÇİĞDEM KARAASLAN: ADAYLARIMIZ TİTİZ BİR ÇALIŞMA SONUCU BELİRLENDİ

Çiğdem Karaaslan: Adaylarımız titiz bir çalışma sonucu belirlendi

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı Mustafa Demir'in de açıklandığı 40 belediye başkan adayı ile ilgili yaptığı açıklamada, "Adaylarımız titiz bir çalışma sonucu belirlendi" dedi.

24 Kasım 2018 Cumartesi 20:11 SİYASET

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Samsun Büyükşehir Belediyesi dahil bugün açıkladığı 40 belediye başkan adayının milletin gönlüne dokunacağını söyledi.


AK Parti’de, aralarında bazı Büyükşehir’lerin de olduğu 40 Belediye Başkan Adayı, İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenen törenle Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından kamuoyuyla paylaşıldı.

İstanbul’da gerçekleştirilen “2019 Mahalli İdareler Seçimi Aday Tanıtım Toplantısına Türkiye’nin 81 ilinden gelen teşkilat mensupları ile çok sayıda davetli katıldı.

Gönül Belediyeciliği Vurgusu

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın, Mart 2019’daki yerel seçimler öncesi çok önemli mesajlar vererek “Gönül Belediyeciliği” vurgusu yaptığı ve Başkan adaylarına birlikte çok çalışarak milletin tamamına hizmet götürmeleri gerektiğinin altını çizdiği toplantıya katılan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine ulaşılabilmesi için İstanbul’dan tüm Türkiye’ye verilen mesajların çok güçlü olduğunu belirtti.

Hizmet Belediyeciliğinden Gönül Belediyeciliğine

“Siyasetimizin temeli olarak gördüğümüz milletimizin, daha iyi hizmetlerle buluşturulmasını ve her alanda yaşam şartlarının iyileştirilmesini AK Parti kadroları olarak çok önemsiyoruz.” diyen Karaaslan, “ Belediyecilik anlayışımız da bu temele yaslanmaktadır. ‘Yerel kalkınma başlıyor’ diyerek girdiğimiz ilk yerel seçimler sonunda hizmet belediyeciliğini hayata geçirdik. 2009 ve 2014 yerel seçimlerinden de milletimizin güçlü desteğiyle başarıyla çıktık ve şehirlerimizin çehresini iyileştirmenin gayreti içinde olduk. Bugün artık şehirlerimizin temel sorunlarını çözmüş, Dünya’yla yarışan, şehrin gelecek vizyonunu konuşan bir aşamaya gelmiş bulunmaktayız. 2019 seçimlerine de bu motivasyonla hazırlanıyoruz. Bugün Cumhurbaşkanımız tarafından açıklanan Belediye Başkan adaylarımız, Cumhurbaşkanımızın daha önce işaret ettiği ‘Gönül Belediyeciliği’ ile milletimizin gönlüne dokunacak, gönüller arasında köprüler kuracak, sağlam ilişkiler inşa edecek, her bir adayımız şehrinde adeta gönüllerin fatihi olacak. Bu vesileyle adaylarımızın hem şehirlerimiz, hem partimiz ve hem de Türkiye’miz için hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

Adaylarımız, Titiz Bir Çalışma ve Geniş İstişareler Sonucunda Belirlendi

“Titiz bir çalışma ve geniş kapsamlı istişareler sonucunda adaylarımızı belirledik” diyen Karaaslan, “Ehliyet ve liyakat sahibi, milletimizin beklentilerine cevap verebilecek adaylarımız ile milletimize hizmet yolunda emin adımlarla yürümeye devam edeceğiz.” açıklamasında bulundu.

Karaaslan, AK Parti’li Belediye Başkanları tarafından yönetilen şehirlerin bugün temel sorunlarını çözüp, sosyal ve kültürel alanlara yatırımlarını artırdığını ve milletin değişen beklentilerini karşılamak üzere çalıştığını anlattı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Bafra'da özel hastanede şok kavga! Doktor doktoru dövdü gözünü şişirdi

Samsun Bafra'da özel hastanede şok kavga! Doktor doktoru dövdü gözünü şişirdi