20 Mayıs 2019 Pazartesi

ÇİĞDEM KARAASLAN: AK KADROLARLA MARKA ŞEHİRLER OLUŞTURDUK

Çiğdem Karaaslan: AK kadrolarla marka şehirler oluşturduk

Samsun'a gelerek AK Parti Çarşamba İlçe Başkanlığının 80'inci Danışma Kurulu toplantısında konuşan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, "Belediyelerin AK belediyecilik ile tanışması sonrasında Türkiye'de marka şehirler oluşturduk" dedi.

28 Eylül 2018 Cuma 16:30 SİYASET

AK Parti Samsun Milletvekili ve Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, AK Parti Çarşamba İlçe Başkanlığının düzenlediği 80'inci Danışma Kurulu toplantısına katılarak yerel seçimlere ilişkini önemli açıklamalarda bulundu.


AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, Samsun'un Çarşamba ilçesinde düzenlenen AK Parti 80. Danışma Kurulu Toplantısında konuştu.

AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, Çarşamba Belediye Başkanı Hüseyin Dündar, AK Parti Samsun İl Yönetim Kurulu üyesi Güner Armutlu ve AK Parti Çarşamba İlçe Başkanı Halit Doğan ve teşkilatı üyelerinin katıldığı danışma kurulu toplantısında önemli açıklamalarda bulunan Çiğdem Karaaslan, belediyelerde AK kadrolarla marka şehirler oluşturduklarını belirtti.

Konuşmasında yapılacak olan yerel seçime dikkati çeken Çiğdem Karaaslan, Mart 2019'da yapılacak yerel seçimlerde tüm Türkiye'de AK belediyeciliğin kazanacağını belirtti.

AK Parti Çarşamba İlçe Başkanlığının gerçekleştirdiği 80'inci İlçe Danışma Kurulu toplantısında partililere seslenen Çiğdem Karaaslan, şunları dile getirdi.
"AK Parti'nin siyasi hayatına başlaması ve belediyelerin AK belediyecilik ile tanışması sonrasında Türkiye'de marka şehirler oluşturduk. Marka şehirleri oluşturduktan sonra sosyal belediyecilik ile Türkiye'yi tanıştırdık. Bu sayede belediyeciliğin nasıl yapılacağını da göstermiş olduk. Mart 2019'da gerçekleştirilecek seçimlerde de bunu sürdüreceğiz. Dünyada Türkiye ekonomisi 17, insani yardım açısından ise birinci sırada bulunuyor. Bu da bize şunu gösteriyor ki Türkiye her zaman mazlumun ve yardıma ihtiyaç duyanların yanındadır. Bu, AK Parti ile böyle oldu ve bundan sonra da böyle olacak."

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da öğrencilere yasak olmasına rağmen okullarda test kitabı satılıyor

Samsun'da öğrencilere yasak olmasına rağmen okullarda test kitabı satılıyor