21 Ağustos 2019 Çarşamba

ÇİĞDEM KARAASLAN, AK PARTİ SAMSUN İL BAŞKANI OLAN HAKAN KARADUMAN'I TEBRİK ETTİ

Çiğdem Karaaslan, AK Parti Samsun İl Başkanı olan Hakan Karaduman'ı tebrik etti

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, AK Parti Samsun İl Başkanlığı görevine atanan Hakan Karaduman'ı tebrik ederek, "Hakan Karaduman ile 2023 hedefleri doğrultusunda hep birlikte Samsun’da milletimizin gönlünde yer almaya ve Halkımızın sevgisine mazhar olmaya devam edeceğiz" dedi.

20 Ocak 2018 Cumartesi 22:26 SİYASET

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, AK Parti Genel Başkanı ve Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın takdirleri ile AK Parti Samsun İl Başkanlığı görevine atanan Hakan Karaduman’ı tebrik etti.
 

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Hakan Karaduman'ın İl Başkanlığı görevine atanması ile ilgili yaptığı açıklamada "Yeni Türkiye vizyonu için çalışan, üreten ve milletine hizmet eden AK Parti; ortak hedeflerimiz doğrultusunda kendini durmaksızın yenileyerek her gün bir önceki günden daha fazla gayret göstermektedir. AK Parti Samsun gençlik kollarında yetişen, partimizin çeşitli kademelerinde görev alan ve AK Parti Samsun İl Başkanlığı görevine atanan sayın Hakan Karaduman ile 2023 hedefleri doğrultusunda hep birlikte Samsun’da milletimizin gönlünde yer almaya ve Halkımızın sevgisine mazhar olmaya devam edeceğiz. AK Parti Samsun İl Başkanlığı’na sayın Hakan Karaduman’ın atanması nedeniyle kendisini tebrik ediyor, Samsun ilimiz ve partimiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum" dedi.
 
MUHARREM GÖKSEL'E TEŞEKKÜR ETTİ

AK Parti Çevre, Şehir ve Kültürden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, görevden alınan Muharrem Göksel ile ilgili de şunları dile getirdi.

"AK Parti Samsun il teşkilatında bayrağı devreden Muharrem Göksel ve ekibine de Samsun’da göreve geldikleri günden itibaren azim ve kararlılıkla yürüttükleri tüm çalışmaları için canı gönülden teşekkür ediyorum"

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Ünlü modacı Süleyman Tezcan You Tube üzerinden makyaj tüyoları verecek

Ünlü modacı Süleyman Tezcan You Tube üzerinden makyaj tüyoları verecek