02 Aralık 2021 Perşembe

ÇİĞDEM KARAASLAN BÜYÜME RAKAMLARININ RAFLARA, SOKAĞA YANSIYACAĞINI AÇIKLADI

Çiğdem Karaaslan büyüme rakamlarının raflara, sokağa yansıyacağını açıkladı

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Samsun MÜSİAD üyesi işadamları ile yaptığı toplantıda, büyüme ve ihracat rakamlarının sokağa, pazara ve raflara yansımasını beklediklerini açıkladı.

14 Kasım 2021 Pazar 16:30 SİYASET

AK Parti Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, MÜSİAD Samsun üyesi işadamlarının düzenlediği toplantıya katıldı.


Yatırım, üretim, ihracat ve istihdam odaklı politikalar ile Samsun ve ülkenin yeni hedeflerinin değerlendirildiği toplantıda konuşan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, zor bir dönemden geçildiğine dikkati çekti. Konuşmasında marketlerde yaşanan fiyat artışları ile ilgili sıkıntılara dikkati çeken Karaaslan "Ekonomik olarak, raflardaki pahalılıkla alakalı bizden vatandaşın talepleri artarak devam ediyor. Büyüme rakamları, ihracat rakamlarının vatandaşa, sokağa, pazara, raflara yansımasını bekliyoruz" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 2 Yorum

Halk

14 Kasım 2021 Pazar 19:03

Verdik yetkiyi gördük etkiyi

Uğur

14 Kasım 2021 Pazar 16:16

Oy verin ekonomi düzelecek herşeyi halledecez dediniz oyumuzu verdik hiç bir şeyin düzeldiği yok aksine herşey daha kötü oluyor Allah hakkı için bırakın artık yeter yağın fiyatı uçtu mazot benzin gaz bunlar desen aynı onca yıllık iktidar tecrübeniz var ama ekonomi ile ilgili 1 tane düzgün paket yok az kriz olunca şu kadar faizle kredi açtık kullanın diyorsunuz devlet olarak vatandaşı borçdann kurtarma yerine daha fazla borçlandırıyorsunuz DÖNERSEN KENDİNE GÜN SENİNDİR YİNE BU SÖZÜ UNUTMAYIN

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da 10 yaşındaki çocuk topladığı çöpleri satarak ailesini geçindiriyor

Samsun'da 10 yaşındaki çocuk topladığı çöpleri satarak ailesini geçindiriyor