20 Haziran 2019 Perşembe

ÇİĞDEM KARAASLAN ÇOCUKLARA SESLENDİ! BÜYÜK TÜRKİYE İÇİN DAHA ÇOK ÇALIŞIN

Çiğdem Karaaslan çocuklara seslendi! Büyük Türkiye için daha çok çalışın

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, Samsun'da düzenlenen Bilime İlkadım Şenliğinde bilimsel projelerini sergileyen öğrencilere, "Geleceği bilim şekillendirecek. Sizlerden daha çok çalışmanızı, büyük Türkiye'ye katkı vermenizi istiyorum." diyerek seslendi.

28 Eylül 2018 Cuma 19:00 SİYASET

Adalet ve Kalkınma Partisi Samsun Milletvekili ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, Samsun Cumhuriyet Meydanı'nda TÜBİTAK 4007 Bilim Destekleme Programı kapsamında düzenlenen Bilime İlkadım şenliğine katıldı.


AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, Samsun'da düzenlenen TÜBİTAK 4007 Bilim Destekleme Programı Bilime İlkadım Şenliğinde konuştu.

Konuşmasında Samsun'u şaha kaldırmayı hedeflediklerini belirten Çiğdem Karaaslan, Samsun'un Türkiye'nin şaha kalkmasına da destek olacağını söyledi.Samsun'u Türkiye'nin hem milli savunma sistemleri hem ileri teknoloji ürünleri üretimi konusunda yerli ve milli ürünlerin merkezi haline getirmek için büyük bir çaba içinde olduklarını anlatan Çiğdem Karaaslan, "İleri teknolojiyi önce Türkiye'ye, sonra dünyaya yayacak bir mücadelenin içine girdik. Bu tür bilimsel çalışmalar ülkemizin ve ilimizin gelecek planlamasına büyük katkı sağlıyor. Geleceği bilim şekillendirecek. Sizlerden daha çok çalışmanızı, büyük Türkiye'ye katkı vermenizi istiyorum." dedi.

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok da eğitime önem verdiklerini, bilimle iç içe, teknolojiyi sonuna kadar kullanan bir belediye olduklarını kaydetti.

Konuşmaların ardından şenlik kapsamında çeşitli sergiler açıldı, gösteriler düzenlendi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

CHP'de 2019 Mart yerel seçimleri için aday adaylığı başvuru ücretleri belli oldu

CHP'de 2019 Mart yerel seçimleri için aday adaylığı başvuru ücretleri belli oldu