29 Şubat 2020 Cumartesi

ÇİĞDEM KARAASLAN CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'A HELİKOPTERDE BRİFİNG VERDİ

Çiğdem Karaaslan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a helikopterde brifing verdi

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Rize'de helikopterle havadan yaptığı incelemeye eşlik ederek, Recep Tayyip Erdoğan'a helikopterde brifing verdi.

18 Kasım 2017 Cumartesi 17:35 SİYASET
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Rize'ye yaptığı ziyarete eşlik etti. Çiğdem Karaaslan, helikopter ile Rize'de havadan yaptığı incelemelerde de Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yanı başında yer aldı. 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, helikopterle Rize ve çevresinde yapımı devam eden yatırımları inceledi ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan'dan çalışmalar hakkında bilgi aldı. Çeşitli temaslarda bulunmak üzere Rize’ye giden Cumhurbaşkanı Erdoğan, memleketi Güneysu ilçesinden incelemelerde bulunmak üzere helikopterle hareket etti.

Bölgede yapımı devam eden Rize-Artvin Havalimanı, Yusufeli, Borçka, Deriner ve Muratlı Barajlarındaki çalışmaları havadan inceleyen Erdoğan, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan'dan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a helikopterde Çiğdem Karaaslan'ın yanı sıra Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan da eşlik etti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Tekkeköy'de mahalleler parke taşlarla estetik görünüme kavuşuyor

Samsun Tekkeköy'de mahalleler parke taşlarla estetik görünüme kavuşuyor