20 Ekim 2019 Pazar

ÇİĞDEM KARAASLAN: EKONOMİK KRİZ ÇIĞIRTKANLIĞI YAPANLAR PATATES SOĞANDAN MEDET UMDU

Çiğdem Karaaslan: Ekonomik kriz çığırtkanlığı yapanlar patates soğandan medet umdu

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, ekonomik kriz var çığırtkanlığı yapanları eleştirerek, "Ekonomik kriz var çığırtkanlığı yapanlara lütfen kulak asmayın. Her seçim döneminde ekonomik kriz çığırtkanlığı yapanlar, patatesten, soğandan medet umdu." dedi.

05 Mart 2019 Salı 18:46 SİYASET

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı ve AK Parti Atakum Belediye Başkan Adayı Zihni Şahin ve Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı ile AK Parti Atakum İlçe Teşkilatı üyeleriyle bir restoranda bir araya geldi.


AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, burada yaptığı konuşmada, bir arada ve birlik olmanın önemine değinerek, bunun gönül belediyeciliği üzerinde etkisi bulunduğunu söyledi.

Belediyeciliğin gönül işi olduğuna işaret eden Çiğdem Karaaslan, AK Parti'li belediyeler dönemindeki hizmetlerin, çalışmaların görüldüğünü dile getirdi.

Değişim ve dönüşümün fark edildiğini anlatan Çiğdem Karaaslan, şöyle konuştu:

"Şimdi Cumhur İttifakı'nı biliyorsunuz. Türkiye Cumhuriyeti devletinin geçmişte olduğu gibi yakın tarihi de acılarla dolu. Bu yaşanmışlıklar ve acılar, bugün bizi biz yapan değerlerimizi de oluşturmakta. O nedenle liderimiz, Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile ne zaman ismi gibi devlet zora girse, ne zaman bu millet ve memleketle ilgili hain planlar devreye girse devlet adamlığına, yakışanı yapan Devlet Bahçeli, omuz omuza verdi. Kime karşı verdiler? Karanlık odalarda plan kuranlara karşı, parmağını sallayarak, ekonomimizi yerle bir etmeye kalkışanlara karşı. Her seçim döneminde 'ekonomik kriz var' çığırtkanlığı yapanlara lütfen kulak asmayın. Her seçim döneminde ekonomik kriz çığırtkanlığı yapanlar, patatesten, soğandan medet umdu. Her seçim öncesinde patatesten, soğandan medet uman, milletin zekasıyla dalga geçen bu anlayışın Türkiye siyasetinde hiçbir değeri yoktur."

Karaaslan, daha sonra İlkadım ilçesinde İlkadım Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Erdoğan Tok ile esnaf ziyaretinde bulundu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar: Tekkeköy'ün yoldan geçen adaya ihtiyacı yok

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar: Tekkeköy'ün yoldan geçen adaya ihtiyacı yok