16 Temmuz 2019 Salı

ÇİĞDEM KARAASLAN: EKONOMİYE CAN VERECEK YÖNTEMLERLE YOLUMUZA DEVAM EDİYORUZ

Çiğdem Karaaslan: Ekonomiye can verecek yöntemlerle yolumuza devam ediyoruz

Samsun'a gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, Tekkeköy ilçesinde yaptığı açıklamada, "Milletimiz rahat olsun. Ekonomiye can verecek, milletimizi rahatlatacak yöntemlerle yolumuza devam ediyoruz." dedi.

19 Ekim 2018 Cuma 19:17 SİYASET

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Samsun'un Tekkeköy ilçesinde AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman ve yürütme kurulu üyeleri ile bir toplantı gerçekleştirdi. Çiğdem Karaaslan toplantıda ekonomi ile ilgili açıklamalarda bulundu.


AK Parti Samsun Milletvekili ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, Tekkeköy ilçesindeki bir kafede partisinin Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman ve yürütme kurulu üyeleriyle bir araya gelen Karaaslan, yaptığı konuşmada, Türkiye'nin zor bir dönemden geçtiğini söyledi.

Saldırı olarak adlandırılan döviz kurlarını bir anda farklı noktaya taşıyan süreç yaşadıklarına işaret eden Çiğdem Karaaslan, "Bugün bu süreç en azından stabil noktaya geldi ve düşerek devam ediyor ama asıl olan bütün hayatın içine, bütün alanlara yansıması. Ekonomi konusunda verilen büyük bir mücadele var. Ekonomiye can verecek, milletimizi rahatlatacak yöntemlerle yolumuza devam ediyoruz. Milletimiz rahat olsun." ifadelerini kullandı.Bugün Milli Mücadele ruhunun devam ettiğini belirten AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, sadece cephelerin, belki kullanılan silah ile teknolojik araçların, yaşam tarzlarının değiştiğini söyledi.

Verilen mücadele ruhunun değişmediğini vurgulayan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, şöyle konuştu:

"O ruha sahip bir milletin evlatları olduğumuzu 15 Temmuz gecesinde gördük. Ekonomik saldırılarla karşılaştığımızda da gördük. İnşallah daha farklı hadiseler yaşanmaz. Böyle bir badire yaşandığı anda da bizi ayakta tutan en büyük gücümüz, geçmişimizden aldığımız manevi ruhumuz, inancımız ve elbette önümüzde dimdik duran liderimizdi. Bugün artık kendimizi güçlü hissediyoruz. Geleceğe yönelik söyleyeceğimiz sözümüz var. Geçtiğimiz yüzyılı konuştuğumuz, değerlendirdiğimiz gibi gelecek yüzyılı da bugün Türkiye'nin masanın başında çok önemli bir aktör olduğu bir pozisyondan yola çıkarak çok daha güçlü kurguluyoruz."

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da polis memuru kamyonda ölü bulunan adamın yakınına acı haberi veremedi

Samsun'da polis memuru kamyonda ölü bulunan adamın yakınına acı haberi veremedi