24 Nisan 2019 Çarşamba

ÇİĞDEM KARAASLAN, İNCE'NİN KORUMALARI TARAFINDAN SAHNEDEN ATILAN ADAMIN VİDEOSUNU YAYINLADI

Çiğdem Karaaslan, İnce'nin korumaları tarafından sahneden atılan adamın videosunu yayınladı

AK Parti Samsun Milletvekili ve Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, Muharrem İnce'nin korumaları tarafından sahneden atılan vatandaşın videosunu yayınladı.

28 Mayıs 2018 Pazartesi 19:18 SİYASET

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Muharrem İnce ile selfie çektikten sonra korumaları tarafından sahneden atılan vatandaşın videosunu sosyal medya sayfasından yayınladı.


İzmir'de yaptığı konuşma esnasında bir vatandaş Muharrem İnce'yle selfie çektirdikten sonra korumalar tarafından sert bir şekilde çuval gibi sahneden atıldı. CHP'nin kalesi İzmir'de yaşanan olayda sadece fotoğraf çekilmek isteyen bir kişinin bu kadar sert müdahaleyle sahneden indirilmesi, tepkilere neden olurken, 24 Haziran seçimlerine sayılı günler kala AK Parti camiasının da en çok paylaştığı videolar arasında yerini aldı.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan'da Muharrem İnce'nin korumaları tarafından sahneden atılan vatandaşın videosunu sosyal medya sayfasından yayınlayarak,  Adaylığı açıklanırken “Gel Bakalım” diye sahneye çağrılan Muharrem İnce ‘nin korumaları bugün bir vatandaşı “Git Bakalım’ diye sahneden yaka paça attı." dedi.

Öte yandan Muharrem İnce, korumaları tarafından sahneden atılan vatandaşa ait video görüntülerinin hızla yayılması üzerine vatandaştan özür diledi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

CHP'li Kemal Zeybek'e göre Vezirköprü ilçesi 24 Haziran seçiminde Tamam diyecekmiş

CHP'li Kemal Zeybek'e göre Vezirköprü ilçesi 24 Haziran seçiminde Tamam diyecekmiş