07 Temmuz 2020 Salı

ÇİĞDEM KARAASLAN KÜRSÜYE ÇIKARKEN, PARTİLİLERİN SALONU TERK ETMESİ DİKKATİ ÇEKTİ

Çiğdem Karaaslan kürsüye çıkarken, partililerin salonu terk etmesi dikkati çekti

AK Parti Samsun İl Başkanlığının düzenlediği 82'inci Danışma Meclisi toplantısında AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan konuşma yapmak için kürsüye gelirken, partililerin salonu terk etmesi dikkati çekti.

04 Kasım 2019 Pazartesi 16:50 SİYASET

AK Parti Samsun İl Başkanlığının hafta sonu gerçekleştirdiği 82'inci Danışma Meclisi toplantısında AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan'ın konuşma için kürsüye davet edilmesi sonrası salonda bulunan bazı partililerin birden bire ayaklanarak salonu terk etmesi şaşkınlık yarattı.


Toplantıda AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Karaaslan'ın konuşma yapması için kürsüye davet edilmesi sonrası salonda yaşanan bu durum dikkat çekti. Bazı partililerin Karaaslan'ın ismi anons edildikten ve kürsüye doğru ilerlediği anlarda toplantı salonununu terk etmeye başladı. Bu durum partililerin de dikkatini çekerken, toplantı salonu dışarısına çıkan partililer, görevliler tarafından salon içerisine girmeleri için uyarıldı.

AK Parti Genel Başkan Yardımcı Karaaslan'ın konuşmaya hazırlandığı anlarda salonu terk eden partililerin, bunu bilinçli yaptıkları yönünde iddialar ortaya atılırken, bazı partililer ise Çiğdem Karaaslan'a karşı ayıp edildiğini söyledi.  Olayın bilinçli olmadığı, partililerin uzun süren konuşmalar nedeniyle bunaldığı ve bu nedenle salon dışına çıktığını da ifade edenler oldu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

cevdet

06 Kasım 2019 Çarşamba 09:27

Bu vekillerin samsun a ne katkısı var

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Çiğdem Karaaslan kürsüye geldiği an partililerin canlı yayına yansıyan  ilginç diyaloğu

Çiğdem Karaaslan kürsüye geldiği an partililerin canlı yayına yansıyan ilginç diyaloğu