26 Ekim 2020 Pazartesi

ÇİĞDEM KARAASLAN SAMSUN'A GELİR GELMEZ ŞEHİTLİĞE KOŞTU, ŞEHİTLER İÇİN DUA ETTİ

Çiğdem Karaaslan Samsun'a gelir gelmez şehitliğe koştu, şehitler için dua etti

AK Parti Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, AK Parti 6'ıncı Olağan Büyük Kongrede MKYK üyeliğine tekrar seçildikten sonra geldiği Samsun'da Kurban Bayramının arefe günü şehitliğe giderek, şehitler için dua etti.

20 Ağustos 2018 Pazartesi 15:23 SİYASET

Samsun'a gelen AK Parti Samsun Milletvekili MKYK üyesi ve Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, partililer tarafından Çarşamba Havalimanında çiçeklerle karşılandı.


AK Parti 6'ıncı Olağan Büyük kongrede yeniden MKYK ve MYK'ya seçilen Çiğdem Karaaslan, Samsun Uluslararası Çarşamba Havalimanında AK Parti Samsun İl Başkanı Av. Hakan Karaduman'ın yanı sıra Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, Alaçam Belediye Başkanı Hadi Uyar, 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Toplaoğlu, Ladik Belediye Başkanı Selim Özbalcı, Çarşamba Belediye Başkanı Hüseyin Dündar, Yakakent Belediye Başkanı Hüseyin Kıyma, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Rabia Bay Keser, AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Cem Emre Çakan, AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyeleri, ilçe başkanları ve çok sayıda partili tarafından karşılandı. 

ŞEHİTLERİMİZE DUA ETTİLER
Çarşamba Havalanında yapılan karşılamanın ardından Sahil Yolunda bulunan Sevgi Kafe'de partililerle bir araya gelen Çiğdem Karaaslan, daha sonra AK Parti İl Başkanlığı'nı ziyaret etti. AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, ziyarette, MKYK ve MYK'da yer alarak Genel Başkan Yardımcılığı görevine devam eden Çiğdem Karaaslan'ı bir kez daha tebrik ederek çiçek verdi. Karaaslan ve Karaduman, AK Parti İl Başkanlığı'nda gerçekleşen programın ardından Asri ve Kıranköy Mezarlığı'nda Şehitlikleri ziyaret etti. Şehitlerimizin kabirlerine gül ile karanfil bırakan Karaaslan ile Karaduman, dua etti. 

TEŞKİLATIM ADINA ÇOK MUTLUYUM
AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, yaptığı açıklamada, "24 Haziran'da ülkemiz yeni bir yönetim sistemine geçti. Cumartesi günü gerçekleştirdiğimiz kongrede de  yeni Türkiye'yi inşa edecek ekip seçildi.  Partimiz de yeni yönetim sistemiyle birlikte büyük kongresini tamamladı. Samsun milletvekilimiz, Çiğdem Karaaslan hanımefendi Çevre, Şehir ve Kültür'den Sorumlu Genel Başkan yardımcılığı görevini yürütüyordu. Bu yeni dönemde de aynı göreve Cumhurbaşkanımız ve genel başkanımızın tensipleriyle devam ediyor. Teşkilatım adına çok mutluyum. Teşkilatçılar daha iyi bilir. Genel merkezde üst düzey yöneticilere sahip olmak teşkilatlar adına önemli bir kazanım. Bizim genel merkezdeki ilk durağımız genel başkan yardımcımızın odasıdır. O da bize kapılarını her zaman sonuna kadar açmıştır. Bundan sonra da Samsun için verimli, planlı ve sonuca etkili çalışmalar yapacağımıza inanıyorum. Yeniden göreve seçilmesinden dolayı kendisini bir kez daha kutluyorum" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Erhan Usta: Ant olsun bir olursak zalimler zafer naraları atamayacak

Erhan Usta: Ant olsun bir olursak zalimler zafer naraları atamayacak