26 Haziran 2019 Çarşamba

ÇİĞDEM KARAASLAN SAMSUN'DA KONUŞTU! YENİ SİSTEM İLE TÜRKİYE UÇUŞA GEÇECEK

Çiğdem Karaaslan Samsun'da konuştu! Yeni sistem ile Türkiye uçuşa geçecek

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, AK Parti Samsun İl Başkanlığı tarafından düzenlenen 76'ıncı Genişletilmiş İl Danışma Meclisi toplantısında konuştu.

01 Temmuz 2018 Pazar 23:12 SİYASET

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, partisinin 76'ıncı Genişletilmiş İl Danışma Meclisi toplantısında yeni sistem ile Türkiye'nin uçuşa geçeceğini söyledi.


AK Parti Samsun İl Başkanlığı tarafından düzenlenen 76'ıncı Genişletilmiş İl Danışma Meclisi toplantısında 24 Haziran seçimlerinden büyük bir zaferle çıktıklarına dikkati çeken Çiğdem Karaaslan, seçimlerin asıl kazananın ise millet iradesi olduğunu vurguladı.

Gerçekleşen toplantıda partililere seslenen Çiğdem Karaaslan, AK Parti'nin birçok zorlukla mücadele ettiğini, bunun yanı sıra değişimin de öncüsü olduklarını belirterek şöyle konuştu:



"Değişen Türkiye'nin yeni sistemiyle birlikte hayatımıza katılacak yeniliklere bence hazırız. Bu seçim sonuçları bunu göstermekte. 16 Nisan'da biletini aldığımız uçuşumuz için koltuklara geçtik. Pilotumuz Recep Tayyip Erdoğan olacak. 16 Nisan'da kararını verdiğimiz seçim için koltuğa oturduğumuz uçuşa hazırız dedik, milletimiz de bunu bir kez daha onayladı. Artık Türkiye uçuşa geçecek. O yüzden ben bu uçuşta hep millet iradesinin yansıdığı Türkiye Büyük Millet Meclisimize burada bütün erklerin birbirinden ayrıldığı ama daha da güçlendiği yeni sistemle birlikte hayatımızın ve vatandaşlarımızın her birinin beklentilerinin daha hızlı karşılanacağı bu yeni Türkiye'de umuyoruz ki çalışmalarımız daha da bereketlenecektir. Biz küresel güç olma yolunda büyük bir iddianın sahibiyiz."      

Toplantıya, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, AK Parti Samsun milletvekilleri, AK Parti İl Başkanı Hakan Karaduman, ilçe belediye başkanları ile partililer katıldı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Sağlık Bakanı Demircan Samsun'da açıkladı! Yerel seçim çalışmaları başladı

Sağlık Bakanı Demircan Samsun'da açıkladı! Yerel seçim çalışmaları başladı