27 Ekim 2021 Çarşamba

ÇİĞDEM KARAASLAN, SAMSUNSPOR'UN PLAY-OFF'TAN SÜPER LİG'E ÇIKACAĞINI AÇIKLADI

Çiğdem Karaaslan, Samsunspor'un Play-Off'tan Süper Lig'e çıkacağını açıkladı

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Samsunspor'un Play-Off maçlarının ardından Süper Lig'e çıkacağına inandıklarını açıkladı.

10 Mayıs 2021 Pazartesi 13:12 SİYASET

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Samsunspor'un Play-Off’ta Süper Lig’e yükselme mücadelesi verecek olması dolayısıyla bir mesaj yayımladı.


Çiğdem Karaaslan Samsunspor mesajında şu ifadelere yer verdi;

“Bu sezon mücadele ettiği TFF 1. Lig’de Samsunspor’umuz göz dolduran bir başarı sergiledi. Bu başarıda futbolcularından teknik ekibine takımımıza katkı sunan herkesin çok büyük emeği var. Samsunpor’a inanan ve takımı her şartta destekleyen, Covid-19 salgını nedeniyle stadyumları dolduramasa da güçlü desteğiyle her zaman Samsunspor’un yanında olan büyük Samsunspor taraftarına bu vesileyle gönülden teşekkür ediyorum. Takımımız inanç, sabır ve azimle tüm maçları kazanmak için sahaya çıktı, aynı motivasyonla mücadele edeceği Play-Off’un ardından Süper Lig’e çıkacağına inanıyoruz. Başarılı geçen bir sezonun ardından takımımıza Play-Off mücadelesinde güvenimiz tamdır. Her karşılaşmaya yüksek moral düzeyi ve başaracağına olan inançla çıkan takımımız, oynadığı güzel futbolu 17 Mayıs Pazartesi günü başlayacak Play-Off mücadelesinde de sürdürecek, kendisine güvenen ve renklerine gönül veren tüm taraftarlarına sevinç yaşatacaktır. Play-Off’ta Süper Lig’e yükselme mücadelesi verecek Samsunspor’umuza başarılar diliyorum." 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Berna

11 Mayıs 2021 Salı 10:19

Samsunspor üzerinden reklamı ve siyasi gösterişi yatırımı bırakın lütfen..

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da anne Fikriye Ataseven bir oğlunu teröre, bir oğlunu da Covid-19'a şehit verdi

Samsun'da anne Fikriye Ataseven bir oğlunu teröre, bir oğlunu da Covid-19'a şehit verdi