23 Nisan 2019 Salı

ÇİĞDEM KARAASLAN: TANKLARA, TOPLARA EKONOMİK SALDIRILARA KARŞI KOYABİLECEK GÜÇTEYİZ

Çiğdem Karaaslan: Tanklara, toplara ekonomik saldırılara karşı koyabilecek güçteyiz

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Türkiye'nin tanklara, toplara, ekonomik saldırılara, döviz ve kura karşı koyabilecek güçte olduğuna açıklayarak, "Dik duruşumuz sürecek" dedi.

09 Eylül 2018 Pazar 19:21 SİYASET

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, AK Parti Samsun İl Başkanlığı tarafından düzenlenen 78'inci İl Danışma Meclisi toplantısında ekonomik saldırılara ilişkin önemli açıklamalarda bulundu.


AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, AK Parti Samsun İl Başkanlığının düzenlediği 78'inci İl Danışma Meclisi toplantısında yaptığı konuşmada Türkiye'nin ekonomik saldırılara karşı koyabilecek güçte olduğuna dikkati çekti.

Samsun Büyükşehir Sanat Merkezi'nde düzenlenen 78. İl Danışma Meclisi Toplantısı'nda konuşan Çiğdem Karaaslan, Türkiye'nin artık eski Türkiye olmadığını vurgulayarak, "Türkiye tanklara, toplara, ekonomik saldırılara, döviz ve kura karşı koyabilecek güçtedir. Çünkü önümüzde çok güçlü bir liderimiz var. Yanımızda gücümüze güç katan arkadaşlarımız, dostlarımız var. Daha çok çalışmak, daha çok üretmek ve bundan sonra hem şehrimizi hem ülkemizi bu hedeflere hep birlikte taşıma iradesini daha fazla göstermek durumundayız. Zaten başka da bir yolumuz yok." dedi.

Gerçekleştirdiği konuşmasında yerel seçimlere değinen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, AK Parti'nin gönül belediyeciliği yaparak gönüller inşa ettiğini belirterek, "Yapılan tüm hizmetlerin en önemlisi aslında gönüller inşa etmek. Yol yaparken, kaldırım yaparken, park yaparken de aslında biz vatandaşlarımızın gönlünü kazanmak için bunu yapıyoruz." diye konuştu.
Çiğdem Karaaslan, birbirleriyle değil, hizmette yarışanların partisi olduklarını aktardı.

Çiğdem Karaaslan AK Parti Samsun İl Başkanlığının düzenlediği 78'inci İl Danışma Mecslisi toplantısına sözlerine şöyle devam etti:

"Birbirimizle yarışmak bizim şiarımız da yok. Siyaset elbette bir yarıştır, elbette bir yerlere aday olmaktır. Elbette 'Ben daha iyi yaparım' demektir zaman zaman ama biz bunu asla birbirimizle bir yarışa döndürmeden, her zaman hizmetlerimiz noktasında bu anlamda tatlı bir rekabeti yaşayarak ama asla kardeş kardeşe bir yarışa dönüştürmeden başarabilenleriz. Bu sefer de tersi olmayacak. Bu kez de aynısı yaşanacak. Bu kez de partimizin kurumsallaşmış kadroları tarafından bu süreç en doğru şekilde yürütülecek."Yerli ve milli üretim Türkiye'nin artık gelecek vizyonudur

Yerli üretim noktasında bugün çok büyük heves olduğuna vurgu yapan Çiğdem Karaaslan, şunları kaydetti:

"Üretim hevesi var. Biz bu badireden sadece çıkmayacağız, biz bu badireden güçlenerek çıkacağız. Bu çok önemli bir fark. Nasıl bazı zorluklar karşısında direncimiz artar, bugün bizim hem liderimizden aldığımız güç hem de aynı zamanda ülkenin gençliğine, ülkenin birikimine, ülkenin gelecek vizyonuna olan güvenimizle birlikte yatırımlarımız milli ve yerli olarak artacak. Umut ediyoruz ki Samsun bu anlamda yerli üretimin de merkezi olacak. Çünkü yerli ve milli üretim Türkiye'nin artık gelecek vizyonudur. Yerli ve milli üretim, yerli ve milli bakış açısı artık Türkiye'nin en önemli politikasıdır. AK Parti hükümetlerinin, AK Parti Genel Merkezi'nin ve Genel Başkanımız başta olmak üzere bütün heyetlerimizin öncelik sıralamalarında ilk sıraya koyduğu artık yerli ve milli başta düşünce olmak üzere bütün üretimlerdir."

Toplantıya, AK Parti Samsun Milletvekilleri Ahmet Demircan, Fuat Köktaş ve Orhan Kırcalı, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, AK Parti İl Başkanı Hakan Karaduman, ilçe belediye başkanları ile teşkilat üyeleri katıldı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz: Varsa gönül kırıklığı hepimiz onarmaya hazırız

Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz: Varsa gönül kırıklığı hepimiz onarmaya hazırız