05 Temmuz 2020 Pazar

ÇİĞDEM KARAASLAN TEKKEKÖY'DE KONUŞTU: MİLLET İTTİFAKI ADINI GERÇEKTEN MİLLETTEN Mİ ALDI

Çiğdem Karaaslan Tekkeköy'de konuştu: Millet İttifakı adını gerçekten milletten mi aldı

Samsun'un Tekkeköy ilçesinde konuşan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, "Millet İttifakı adını gerçekten milletten mi aldı." diye sordu.

02 Mart 2019 Cumartesi 20:56 SİYASET

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, Samsun'un Tekkeköy ilçesinde bulunan AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezinin önünde partililer ve vatandaşlara seslendi.


Samsun'da yerel seçim çalışmaları kapsamında Tekkeköy ilçesinde vatandaşlarla buluşan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, 31 Mart'taki yerel seçimin  sonuçlarının genel seçim gibi olacağını söyledi.

Tekkeköy ilçesinde yaptığı konuşmada Türkiye'de iki kutuplu seçime gidildiğine işaret eden Çiğdem Karaaslan, şunları dile getirdi:

"Bir tarafta milletin 15 Temmuz'da meydanlarda kurduğu ve ortak bir Türkiye hayalinde birleşmiş iki güçlü parti, AK Parti ve MHP'nin oluşturduğu Cumhur İttifakı var. Yani ittifakın bir tarafında Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan, diğer tarafında Sayın MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli var. Türkiye ne zaman zora düşse, Türkiye'nin önünde ne zaman bir tehdit oluşsa, üzerinde ne zaman birileri karanlık planlar kursa, işte onların önünde duran iki lider var. Mesele Türkiye olunca biz birlik ve beraberlik içindeyiz, hiçbir ayrılık ve gayrılığımız olmaz. Mesele ve hedef ortak olunca, anlı şanlı bayrağımız olunca bu ittifak çerçevesinde birleştik."
Sizler ve bizler, ortak geleceğimiz için birleştik
Çiğdem Karaaslan, Cumhur İttifakı'nın karşısında da Millet İttifakı'nın olduğunu belirterek, "Gerçekten adını milletten mi aldı? Adı Millet İttifakı ama benim Cumhur İttifakı'nı anlattığım gibi sizlerin gözünün içine baka baka kiminle ve neden birlikte olduklarını açıklayabiliyorlar mı?" diye konuştu.

Milletin vicdanında karşılık bulmayan hiçbir birlikteliğin bu ülkede karşılığının olmadığını ifade eden Çiğdem Karaaslan, "Bu ülkenin sevdasıyla birleşen sizler ve bizler, ortak geleceğimiz için birleştik. Hedefimiz bu seçimi sadece kazanmak değil, en yüksek oy oranıyla bu seçimden zaferle çıkmaktır." değerlendirmesinde bulundu.

Karaaslan, Türkiye'nin bir yandan yeni yatırımlar, yeni projeler ve yeni hedeflerle büyümesini sürdürürken bir yandan da tehditlerle mücadele ettiğine dikkati çekerek, "Bu seçimlerde Türkiye'den çıkan sonuç bizler için çok önemli. Biz ülke içinde sonuçlara bakarken bir de bizi dışarıdan izleyenler olacak. Bu, aslında bizim dışarıya karşı duruşumuzu, hükümetimize, devletimize ve milletimize karşı güvenimizi tescilleyecek, bir güvenoyu tazelemesi gibi düşünebiliriz." görüşünü paylaştı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da Cumhur İttifakı İlkadım adayı Erdoğan Tok 555 genç ile buluştu

Samsun'da Cumhur İttifakı İlkadım adayı Erdoğan Tok 555 genç ile buluştu