14 Haziran 2021 Pazartesi

ÇİĞDEM KARAASLAN'DAN BOĞAZİÇİ AÇIKLAMASI! 65 KİŞİDEN 58'İ TERÖR ÖRGÜTLERİ İLE İRTİBATLI

Çiğdem Karaaslan'dan Boğaziçi açıklaması! 65 kişiden 58'i terör örgütleri ile irtibatlı

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan Boğaziçi eylemleri ile ilgili açıklamasında, "Gözaltına alınan 65 kişiden 58'i terör örgütleri ile irtibatlı" dedi.

05 Şubat 2021 Cuma 23:30 SİYASET

Samsun'da AK Parti İl Gençlik Kolları Kongresine katılarak burada bir konuşma yapan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, Boğaziçi eylemlerine ilişkin değerlendirmelerde bulundu.


AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Karaaslan, AK Parti İl Gençlik Kolları Kongresinde yaptığı açıklamada, Boğaziçi eylemlerine katılan 65 kişiden 58'inin terör örgütleri ile irtibatlı olduklarını söyleyerek, "Bugün Boğaziçinde, dün Gezi'de, sonra Çukur eylemlerinde oluşturulmaya çalışılan atmosferi hepimiz çok iyi biliyoruz. Kadıköy'de gerçekleştirilen yasa dışı eylemlerde gözaltına alınan 65 kişiden 58'si terör örgütlerine üye ya da yakın, terör örgütleriyle irtibatlı. Aynı zamanda Boğaziçi Üniversitesinde gerçekleşen eylemlerde gözaltına alınan 108 kişiden 101'i Boğaziçi Üniversitesinin öğrencisi değil. İçlerinde 7 öğrenci var. Bu, aynı oyunun tekrar kurulmaya çalışıldığını gösteriyor" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da gece saatlerinde bir haftalık bebek çöp konteynerinde bulundu

Samsun'da gece saatlerinde bir haftalık bebek çöp konteynerinde bulundu