19 Mayıs 2019 Pazar

ÇİĞDEM KARAASLAN'DAN ÇAĞRI! DOLARLARI BOZDURUN

Çiğdem Karaaslan'dan çağrı! Dolarları bozdurun

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, AK Parti İl Başkanlığının düzenlediği 77'inci Danışma Kurulu toplantısında yaptığı konuşmada dolarları bozdurun çağrısı yaptı.

12 Ağustos 2018 Pazar 15:27 SİYASET

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, AK Parti Samsun İl Başkanlığı tarafından düzenlenen 77'inci Danışma Kurulu toplantısında ABD'nin Türkiye'ye yönelik tehditleri ve artan dolar kuru ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.


AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, AK Parti İl Başkanlığı tarafından Samsun Büyükşehir Belediyesi Sanat Merkezi'nde düzenlenen 77'inci İl Danışma Kurulu toplantısına katıldı.

Çiğdem Karaaslan, burada yaptığı konuşmada, dünyaya özgürlük, demokrasi sunduğunu iddia eden ABD'nin, tüm dünyanın özellikle Türkiye'nin gözünün içine bakarak tehditler savurduğunu söyledi. 

Türkiye'nin tehditlerden etkilenmeyeceğini belirten Çiğdem Karaaslan, şöyle devam etti:

 "Türkiye Cumhuriyeti'nin tehditlere karnı toktur. Biz tehditten etkilenmeyiz. Gezi olaylarında yaşananların ağaç ile ilgisi yoksa bugün de ekonomik savaşın dolarla falan ilgisi yok. Biz, özgürlüğü için demokrasisi için, geleceği için canından vazgeçmiş bir milletiz. Kimse bizi malımızdan vazgeçmekle tehdit etmesin. O bizim için hiçbir anlam ifade etmez. Bizi dolarla, parayla, ekonomi ile korkutamayacaklarını 15 Temmuz akşamı anlamış olmaları gerekirdi."

Çiğdem Karaaslan, bugün yaşananların büyük ve güçlü Türkiye için hiçbir şey ifade etmediğini savundu. 

Çiğdem Karaaslan, AK Parti Samsun İl Başkanlığının düzenlediği 77'inci İl Danışma Kurulu toplantısında yaptığı açıklamada "Dolar ile kurulan bu oyunu dolarları bozdurarak bozarız. Masa etrafında 'Türkiye'yi köşeye sıkıştırırız' diyenlerin oyunlarını bozmaya çok alıştık. Bizi terörle verdiğimiz mücadele ile sınamaya kalktılar. Ama biz yine durmadık." dedi. 

Türkiye'nin hızla büyüdüğünü vurgulayan Çiğdem Karaaslan, şunları kaydetti:

"2018'in ilk çeyreğinde 7,4 büyüme ile OECD ülkeleri arasında en hızlı büyüyen ülke olduk. Avrupa'da birinci, dünyada ikinci büyüyen ülke olduk. Biz inanıyoruz önümüzde liderimiz arkamızda milletimiz var. Hamdolsun bize hiçbir şey olmaz. Biz atlattığımız her bir badireden daha da güçlenerek devam ediyoruz." 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Mağdurk

14 Ağustos 2018 Salı 16:59

Dolar yokki bozdurak lüx makam araçlarından vazgeçilse saray masrafları kısılsa 22 bin tl maaşalan vekiller birazından feregat etse iki yıl vekillik yapan emekli olamasa bizim gibi 62 yaşındaolsa daha iyi değilmi

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

İshak Taşçı: Hizmetlerimizle Atakum Cazibe Merkezi haline geldi

İshak Taşçı: Hizmetlerimizle Atakum Cazibe Merkezi haline geldi