20 Ekim 2019 Pazar

CUMHUR İTTİFAKI SAMSUN ADAYI MUSTAFA DEMİR: KADIN OLARAK YARATILMAK BİR ŞEREFTİR, BİR NİMETTİR

Cumhur İttifakı Samsun adayı Mustafa Demir: Kadın olarak yaratılmak bir şereftir, bir nimettir

Samsun'da Cumhur İttifakı’nın AK Parti'den Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir Çarşamba ilçesinde düzenlenen 'Kadınlar Şehri Konuşuyor' toplantısına katılan kadınlara, "Kadın olarak yaratılmak bir şereftir, bir nimettir" dedi.

05 Mart 2019 Salı 20:35 SİYASET

Samsun'da Cumhur İttifakı Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir, Çarşamba ilçesinde partili kadınlara hitap etti, "Yaradan size öyle bir nimet verdi ki, kullarını dünyaya getirme görevini size verdi" dedi


Cumhur İttifakı’nın AK Parti'den Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı, eski Bayındırlık ve İskan Bakanı Mustafa Demir, Çarşamba İlçesi'nde Kadınlar Şehri Konuşuyor programına katıldı. Mustafa Demir, kadınlara hitap ettiği konuşmasında 8 Mart Kadınlar Günü'nü kutladı ve "Kadın olarak yaratılmak bir şereftir, bir nimettir" dedi.

ÇARŞAMBALI KADINLAR 'ŞEHRİ KONUŞUYOR'
Mustafa Demir, beraberinde AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi Ali Comart, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Rabia Bay Keser, AK Parti Çarşamba Belediye Başkan Adayı Halit Doğan, AK Parti İlçe Başkanı Taner Özden ve teşkilat üyeleri ile birlikte Çarşamba Seçim İrtibat Bürosu'nda 'Kadınlar Şehri Konuşuyor' programına katıldı. Burada kadınlara hitap eden Mustafa Demir, 3 gün sonra kutlanacak Dünya Kadınlar Günü'ne yönelik önemli açıklamalarda bulundu.

'YARADAN ÖYLE BİR NİMET VERDİ Kİ...'
Konuşmasında, 3 gün sonra kutlanacak Dünya Kadınlar Günü'ne de yer ayıran Mustafa Demir, "Yaradan hepimizi yaratıyor. Kadın olarak yaratılmak, yaratılıştan öyle bir şeref ki, öyle bir nimet ki... Ne diyor peygamberimiz; cennet anaların ayakları altındadır. Ben bunun doğruluğuna inanıyorum, bunu ömrümde yaşıyorum. Benim annem 86 yaşında ama hala bana 3 yaşındaymışım gibi davranıyor. 9 kardeşiz ama bir tanemize fiske vurmadı, bir kere yüksek sesle bağırmadı. Annelik bu. Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla şunu söylemek istiyorum. Yaradan size öyle bir nimet verdi ki, kullarını dünyaya getirme görevini size verdi. Bunun şükrünü milyarlarca yıl geçse eda etmek mümkün değil" dedi. 

Mustafa Demir, çocuklara boyama kitabı hediye etti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Tekkeköy Belediye Başkanı Togar belediyenin 150 milyon lira borcu olduğu iddiasına yanıt verdi

Tekkeköy Belediye Başkanı Togar belediyenin 150 milyon lira borcu olduğu iddiasına yanıt verdi