24 Eylül 2020 Perşembe

CUMHUR İTTİFAKI SAMSUN ADAYI MUSTAFA DEMİR: SAMSUN'U SAMSUN HALKIYLA YÖNETECEĞİZ

Cumhur İttifakı Samsun adayı Mustafa Demir: Samsun'u Samsun halkıyla yöneteceğiz

Samsun'da Cumhur İttifakı AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Demir, Ladik ilçesinde vatandaşlarla bir araya geldi, "Samsun'u Samsun halkıyla birlikte yöneteceğiz" dedi.

15 Şubat 2019 Cuma 16:54 SİYASET

Cumhur İttifakı AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Demir, Samsun’un potansiyellerini harekete geçireceklerinin belirterek, ''Samsun'u, Samsun halkıyla birlikte yöneteceğiz'' dedi. 


Seçim çalışmalarını Ladik ilçesinde sürdüren Bayındırlık ve İskan eski Bakanı, Cumhur İttifakı AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Demir, MHP ve AK Parti İlçe teşkilatı, muhtarlar ve vatandaşlar tarafından büyük bir coşkuyla karşılandı. 

Ladik ilçesinde bulunan Göl Restoranda düzenlenen programda parti teşkilatlarıyla bir araya gelen Samsun Büyükşehir adayı Mustafa Demir’e,  Ladik Belediye Başkan adayı Nurhan Yapıcı Özel, İl Yönetim Kurulu Üyesi Abdulkadir Köstek, AK Parti İlçe Başkanı Recep Dirican ve MHP İlçe Başkan Yardımcısı Ömer Kanoğlu eşlik etti.  Sözlerine sıcak karşılamalarına teşekkür ederek Başlayan Mustafa Demir, ‘’Sizin sevginize ve güveninize layık olmak için çok alışacağız. Göstermiş olduğunuz bu sevgi üzerimizdeki yükümüzü biraz daha artırdı. Sorumluluğumuzu biliyoruz. Sizler ile birlikte bu şehirde güzel işlere imza atacağız’’ dedi

‘’ENERJİMİZİ SAMSUN İÇİN HARCAYACAĞIZ’’
Kahvaltı programından sonra İlçe Seçim Koordinasyon Merkezi’nde vatandaşlarla bir araya gelen Mustafa Demir, hayata geçirecekleri projelerini anlattı. ‘Bilgi Birikimimizi Samsun İçin Kullanacağız’ diyen Mustafa Demir, ‘’3 dönem milletvekilliği, 5 yıl komisyon başkanlığı, 2,5 yıl bakanlık yapmış bir kardeşiniz olarak bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonrada var gücümüzle Samsun için çalışacağız. Enerjimizi Samsun için harcayacağız’’ 

‘’İLÇE BAŞKANLARI İLE KOORDİNELİ ÇALIŞACAGIZ’’
İlçe Belediye Başkanları ile birlikte koordineli bile çalışma yürüteceklerinin altını çizen Mustafa Demir, ‘’ilçe başkanları ile güçlerimizi birleştireceğiz. Bir ve beraber olursak daha başarılı oluruz. Önemli olan Samsun’a ve Samsunlulara en iyi hizmet sunmaktır. Gece gündüz demeden çalışacağız. Büyükşehir ve ilçelerimizin imkanlarını birleştirerek en acil olan işlerden başlayarak çalışmalarımıza yön vereceğiz’’ diye konuştu. Cuma namazını Ladik Merkez camide kılan Mustafa Demir, cami çıkışı vatandaşlarla sohbet etti. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

İYİ Parti Samsun Büyükşehir adayı Tekin: Raylı Sistem Samsun Otogarına bağlanacak

İYİ Parti Samsun Büyükşehir adayı Tekin: Raylı Sistem Samsun Otogarına bağlanacak