28 Şubat 2020 Cuma

CUMHUR İTTİFAKI SAMSUN BÜYÜKŞEHİR ADAYI MUSTAFA DEMİR: HERKESİ KUCAKLAYAN BİR BAŞKAN OLACAĞIM

Cumhur İttifakı Samsun Büyükşehir adayı Mustafa Demir: Herkesi kucaklayan bir başkan olacağım

Samsun'da Cumhur İttifakı AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Demir, Çarşamba, Ayvacık ve Salıpazarı ilçelerinde gerçekleştirdiği proje tanıtım toplantılarında Samsun'un ilçelerine eşit hizmet verileceğini ve herkesi kucaklayan bir başkan olacağını söyledi.

15 Mart 2019 Cuma 21:24 SİYASET

Samsun'da Cumhur İttifakı AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Demir,  Çarşamba, Ayvacık ve Salıpazarı ilçelerinde proje tanıtım toplantıları gerçekleştirdi.


Samsun'a bağlı Çarşamba, Ayvacık ve Salıpazarı ilçelerinde proje tanıtım toplantılarına devam eden Cumhur İttifakı AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Demir, Çarşamba, Ayvacık ve Salıpazarı ilçelerinde AK Parti İl Başkanı Ersan Aksu, Cumhur İttifakı ilçe başkan adayları, teşkilat üyeleri ve vatandaşların katılımıyla gerçekleşen buluşmalarda, projelerini anlattı.

Geniş katılımın olduğu toplantılarda konuşan Mustafa Demir, şehrin tümünü kapsayan, kent yaşamını değiştirecek, kalkınmanın, gelişmenin önünü açacak projeleri, ilçelerle koordineli bir şekilde ortak yönetim tarzıyla hayata geçirmeyi planladıklarını söyledi."HİZMETLER 17 İLÇEYE EŞİT DAĞITILACAK"
Samsun'un 17 ilçesiyle bir bütün olduğunu, her hizmetin, çalışmanın hiç bir ayrım olmadan şehir geneline eşit şekilde dağıtılacağının altını çizen Demir, "Samsun kalkınacaksa, ilçeleriyle birlikte kalkınacak. En ücra mahallelerimize dahi Büyükşehir Belediye hizmetleri aksamadan ulaşacak. Özellikle ilçelerimizdeki belediyelerimizle sürekli koordineli ve istişare halinde olacağız. Belediye ekiplerimizi yani güçlerimizi birleştireceğiz. Mahalle, ev, grup yollarının tümü görev süremiz içinde bitecek.  İşi iş yapmaz, işi insan yapar. Ciddi bir takip ile ilçelerimizin, mahallerinin sorunlarını çözüme kavuşması için var gücümüzle çalışacağız. Ayrıca, ilçe belediyelerimizle birlikte ilçelerimizde ekonomi, sosyal, kültürel, ulaşım alanlarında yeni projeler ile yeni bir dönemin, hizmet seferberliğinin düğmesine basacağız." diye konuştu."HERKESİ KUCAKLAYAN BİR BAŞKAN OLACAĞIM"
Hizmetin sınırsız olduğunu, önemli olanın yaşam kalitesinin artması, insana verilen değerin en üst seviyeye çıkarılması olduğunun belirten Demir, "Rabbim bize hizmet etmeyi nasip etmiş ise, bunun büyük sorumluluğunu, vebalini üzerimizde görerek hareket etmek zorundayız. Gece yastığa başımı koyduğum zaman, vicdanımla baş başa kaldığımda, muhakememi yaptığımda gönül rahatlığı duymuyorsam bir yanlışım vardır. Rabbime, halkımıza, dava arkadaşlarıma, bizi destekleyenlere karşı sorumluluğum büyük. Bu bilinçle hareket ederek en iyi hizmeti hakla, adaletle, çok çalışarak vermek için bu yolda görevlendirildim. Cumhur İttifakımızın adayı olarak herkesi kucaklayan bir başkan olmayı taahhüt ediyorum. Bizim anlayışımızda 'bir olalım, iri olalım, diri olalım hep beraber Türkiye olalım' ön plandadır. Kentimiz için yüzlerce projeyi hazırladık. Hepsi Allah nasip eder ise eksiksiz hayata geçirilecek. Biz bir olursak  Samsun kazanır, herkes kazanır." şeklinde konuştu.

Bu arada Demir, AK Parti Samsun Milletvekili Ahmet Demircan'ın vefat eden ablası Mümine Yasil'in cenaze namazına katıldı, daha sonrasında esnaf ve vatandaş ziyaretleri de gerçekleştirdi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da kadın öğretmene özel susturucu aparatlı av tüfeği ile silahlı saldırı

Samsun'da kadın öğretmene özel susturucu aparatlı av tüfeği ile silahlı saldırı