20 Haziran 2019 Perşembe

CUMHUR ÜNAL AÇIKLADI: YÜZÜ ESKİYEN BELEDİYE BAŞKANI GİDECEK

Cumhur Ünal açıkladı: Yüzü eskiyen belediye başkanı gidecek

Samsun'da AK Parti İlçe Başkanlarının istifasını alan AK Parti Samsun İl Koordinatörü Cumhur Ünal, belediye başkanlarının da incelendiğini açıklayarak, "Yüzü eskiyen gidecek" dedi.

14 Şubat 2018 Çarşamba 15:29 SİYASET

AK Parti Samsun İl Koordinatörü Cumhur Ünal, Samsun'da istifaları alınan il ve ilçe başkanlarının ardından belediye başkanlarının da incelemeye alındığını açıkladı.


AK Parti Samsun İl Koordinatörü Cumhur Ünal, il ve ilçe kongreleri ile ilgili yaptığı değerlendirmede tek liste vurgusu da yaparken, belediye başkanları ile ilgilide son derece önemli bir açıklamada bulundu. Cumhur Ünal, belediye başkanlarının incelemeye alındığına dikkat çekerek, bu konuda çok titiz bir çalışma yapıldığını söyledi.

AK Parti Genel Merkezi Yerel Yönetimler Başkanlığının belediye başkanları ile ilgili çalışmaya başladığını kaydeden AK Parti Samsun İl Koordinatörü Cumhur Ünal,  BRT Haber'e yaptığı açıklamada "Belediye Başkanları, ilçe başkanları, İl Başkanları yada milletvekilleri bir şey yaparken, her şeyin en iyisini ben yapıyorum yada ben biliyorum diye hareket edebilirler ama halkın nazarında bıraktıkları izler yada itibar çok önemli. Yüzü eskiyen, makamının yanlış kullanan, halkın nazarında itibarını yitiren belediye başkanlarımız olabilir. Genel Merkezimiz bunları yapanlarla yollarını ayırıp değişime gidiyor, gidecek" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 3 Yorum

misafir

15 Şubat 2018 Perşembe 14:16

Yüzü eski olsunda görevini doğru yapsın yapmayanlar gitsin anamızı ağlatanlara hesabı sorulsun öbür dünyada sorulcak mutlakada bu dünyadada hesabını versin elimizde kanun var yıkım yıllardır ama halada bahçelerimizde açıkda içip nara atanlarla yaşıyoz çalgılar sazlar esnafları koruyanlar kendi bahçelerini versinler denizevleri 214 sokak halkı bıktık geç saatlere kadar alkollu insanların masa sohbetlerinden sesimizi duymayanlara haklarımızı haram cehenneme direk olsunlar

vatandaş rıza

14 Şubat 2018 Çarşamba 17:13

bencede yuzu eskıyenler bır an once gıtmelı

Resul ceylan

14 Şubat 2018 Çarşamba 15:55

İnşallah gider Havza rahat eder

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun AK Parti'de İlçe Kongreleri tek liste mi yoksa çift listemi olacak önemli açıklama geldi

Samsun AK Parti'de İlçe Kongreleri tek liste mi yoksa çift listemi olacak önemli açıklama geldi