22 Mart 2019 Cuma

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN, AK PARTİ SAMSUN İL KONGRESİ İÇİN SAMSUN'A GELDİ

Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti Samsun İl Kongresi için Samsun'a geldi

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Samsun 6'ıncı İl Kongresine katılmak üzere Samsun'a gelerek Tekkeköy ilçesinde yağmur altında kendisini bekleyen vatandaşlara seslendi.

24 Mart 2018 Cumartesi 13:41 SİYASET

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Samsun 6'ıncı İl Kongresine katılmak üzere Samsun'a geldi.


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Samsun İl Başkanlığı'nın 6'ıncı İl Kongresinin yapılacağı Tekkeköy ilçesinde ki Yaşar  Doğu Kapalı Spor salonunun önünde yağmur altında  kendisini bekleyen vatandaşlara seslendi. Recep Tayyip Erdoğan, Samsun'da Yaşar Doğu Kapalı Spor salonunun önünde yaptığı konuşmada, "Bizi bölmek isteyenlere karşı bir olacağız, iri olacağız, diri olacağız, hep beraber kardeş olacağız. Ve Türkiye olacağız" dedi.

Konuşmasında Afrin'de başlatılan Zeytin Dalı Harekatı ile ilgili de mesaj veren Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Suriye'ye kaçtılar, yine kovaladık. Fırat Kalkanı Harekatıyla kovaladık, Afrin'de de kovaladık. Artık metal yorgunluğu yok. Afrin'le beraber diriliş hareketi yeniden başladı." diye konuştu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Samsun'da yaptığı konuşmada, spor salonu önünde kendisini yağmur altında bekleyen vatandaşlara da, "Beraber ıslandık yağan yağmurda, bana her şey Samsun'u hatırlatıyor" diyerek seslendi. 
SamsunKentHaber

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Cumhurbaşkanı Erdoğan Samsun'da açıkladı: Samsun'a ikinci devlet üniversitesi yapılacak

Cumhurbaşkanı Erdoğan Samsun'da açıkladı: Samsun'a ikinci devlet üniversitesi yapılacak