30 Mayıs 2020 Cumartesi

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN SAMSUN HEYETİ İLE BİR ARAYA GELDİ SAMSUNLULARA SELAM GÖNDERDİ

Cumhurbaşkanı Erdoğan Samsun heyeti ile bir araya geldi Samsunlulara selam gönderdi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 129. Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı sonrası Ankara'da bulunan Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Zihni Şahin ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan ile bir araya geldi.

11 Ocak 2019 Cuma 18:25 SİYASET

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ankara'da bir araya geldiği Samsun heyeti ile hatıra fotoğrafı çekindi, Samsunlulara selam gönderdi.


AK Parti Samsun İl Başkanı Av. Ersan Aksu, 9-10 Ocak tarihlerinde Kızılcahamam'da gerçekleştirilen İl başkanları kampının ardından bugün 129. Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'na katıldı. 

AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın önemli mesajlar verdiği ve genel merkez binasında gerçekleşen toplantıya, AK Parti Çevre, Şehir ve Kültür'den Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, AK Parti Samsun İl Başkanı Av. Ersan Aksu, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Büyükşehir Belediye Başkanvekili Turan Çakır, AK Parti Samsun Kadın Kolları Başkanı Rabia Bay Keser, AK Parti Samsun Gençlik Kolları Başkanı Cem Emre Çakan da katıldı. Toplantının ardından Karaaslan, Başkan Aksu ve Samsun heyeti, AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile kısa süre sohbet ederek fotoğraf çektirdiler. 

Öte yandan Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, 19 Ocak Cumartesi Samsun'a gelerek ilçe belediye başkan adaylarını açıklayacak. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun OMÜ'de doçentlik ve doktor öğretim üyeliği kadrolarına yeni isimler atandı

Samsun OMÜ'de doçentlik ve doktor öğretim üyeliği kadrolarına yeni isimler atandı