27 Haziran 2019 Perşembe

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN: SAMSUN'A 1 YIL İÇİNDE 5 KEZ GİTTİM

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Samsun'a 1 yıl içinde 5 kez gittim

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Giresun İl Başkanlığı kongresinde, "Samsun'a bir yıl içerisinde beşinci kez gidişim oldu. Rabb'im yan gelip yatana vermiyor, çalışana veriyor" dedi.

25 Mart 2018 Pazar 19:22 SİYASET

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Samsun İl Başkanlığı kongresinin ardından katıldığı AK Parti Giresun İl Kongresinde Samsun'a 1 yıl içerisinde 5 kez gittiğini söyledi.


Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti Giresun İl Başkanlığı kongresinde yaptığı konuşmada, SAmsun'a 1 yıl içinde 5'inci kez gittiğini söyledi. Erdoğan, burada yaptığı açıklamada, "Oyları yükseldikçe böbürlenen değil, sorumluluğu artan bir teşkilatız. Giresun'a son bir yıl içerisinde üçüncü kez geldim. Dün Samsun'daydım, Samsun'a bir yıl içerisinde beşinci kez gidişim oldu. Niye? Durmak yok yola devam. Gerek yatırımlarla gerek parti çalışmalarıyla bu işi sürdüreceğiz. Rabb'im yan gelip yatana vermiyor, çalışana veriyor. Biz de çalışacağız." dedi.

AK Parti Giresun İl Başkanlığı kongresinde Samsun-Sarp yolu ile ilgilide konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, şunları dile getird.

"Aşk olmadan hedef, ideal, vizyon olmadan siyaset de yapılamaz. Siyaset bir sevda işidir, muhabbet işidir. Kendini milletine adama, vakfetme işidir. Şunu hiçbir zaman unutmayın; biz AK Parti teşkilatı olarak büyüdükçe kibri artan değil, büyüdükçe tevazusu artan, toprağa daha da yaklaşan bir partiyiz. Teşkilatıma özellikle bunu söylüyorum. Biz Mevlana'nın diliyle 'Tevazuda toprak gibi olacağız.' Asla gurur, kibir bizde olmayacak. Gurur, kibir Rabb'ime aittir. Biz oyları yükseldikçe böbürlenen değil, sorumluluğu artan bir teşkilatız, bunu da böyle bileceğiz. Biliyorsunuz bu dağları biz deldik, biz. Hatırlarsınız o Armelit geçidini. Benim yaşımda olanlar bilir. Oralardan geçmek nasıl zordu değil mi? Aman yarabbi. Otobüsün bir tarafından aşağıya doğru bakamazsın. Acaba burayı dönebilecek mi? Biz tünelleri aştık. Göreve geldiğimizde yüzde 36'sı yapılan Samsun-Sarp yolunu AK Parti tamamladı. Ham dolsun sahil yolu ta Sarp'a kadar bitti. Daha neler olacak neler?" 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Valisi Osman Kaymak turistleri eleştirdi: Samsun'da gezilecek yer yok mu

Samsun Valisi Osman Kaymak turistleri eleştirdi: Samsun'da gezilecek yer yok mu