04 Temmuz 2020 Cumartesi

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN SAMSUN'DA TEKKEKÖY DEVLET HASTANESİNİN TEMELİNİ ATTI

Cumhurbaşkanı Erdoğan Samsun'da Tekkeköy Devlet Hastanesinin temelini attı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Samsun mitinginin ardından Tekkeköy ilçesinde akşam saatlerinde 250 yataklı Devlet Hastanesi inşaatının temelini attı, Tekkeköy ilçesine kenevirden gömlek üretimi yapacak bir fabrika kurulacağını müjdeledi.

03 Mart 2019 Pazar 20:49 SİYASET

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Samsun mitingi sonrası  Tekkeköy ilçesi girişinde vatandaşlar tarafından mehteran eşliğinde karşılandı.


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Samsun mitinginin ardından akşam saatlerinde Tekkeköy ilçesine de uğrayarak 250 yataklı Tekkeköy Devlet Hastanesi inşaatının temelini attı.

Samsun Cumhuriyet Meydanında gerçekleştirdiği mitingin ardından kentten ayrılmak üzere seçim otobüsü ile Çarşamba Havaalanına doğru yola çıkan Recep Tayyip Erdoğan, Tekkeköy ilçesinde kalabalık bir vatandaş grubu tarafından karşılandı. Seçim otobüsünü Tekkeköy ilçesinde durduran Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, burada Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar'ı da yanına alarak ilçede yapılacak olan 250 yataklı Tekkeköy Devlet Hastanesi inşaatının temelini attı.Seçim otobüsünden kendisini karşılayan Tekkeköylü vatandaşlara seslenen Recep Tayyip Erdoğan, "Bu akşam 250 yataklı Tekkeköy Devlet Hastanemizin inşaatını atıyoruz. Tekkeköy'e hastanemiz hayırlı olsun.  Müteahhidimiz 600 iş gününde hastaneyi teslim edeceğim diyor açılışını da rabbim inşallah bize nasip etsin açılışında da inşallah birlikte oluruz." dedi.

Tekkeköy Devlet Hastanesi inşaatının temelini atan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan daha sonra seçim otobüsünde bulunan Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar'dan da ilçeye bir kenevir atölyesi kurmasını istedi. Recep Tayyip Erdoğan, Tekkeköy Belediye Başkanı Togar'a "Buraya bir gömlek tekstil, kenevirden bir gömlek fabrikası. Babam rahmetli çok severdi. Yazın ter mer hiç bir şey bırakmaz. Başkan tamam. Renkli desenli herşey var. Hasan başkan söz verdi fabrikayı kuracak" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Erdoğan'ın Samsun'a geldiği gün DEAŞ operasyonu yapıldı 24 kişi gözaltına alındı

Erdoğan'ın Samsun'a geldiği gün DEAŞ operasyonu yapıldı 24 kişi gözaltına alındı